Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PBI/Gemius: Sport.tvp.pl z pięciokrotnie wyższą liczbą użytkowników rok do roku

(fot. Pixaby.com)

Liderem serwisów sportowych w czerwcu 2018 roku był serwis Sportowefakty.wp.pl. Najwięcej na mundialu zyskała strona TVP Sport, która dzięki transmisjom z piłkarskich mistrzostw ponadpięciokrotnie zwiększyła liczbę realnych użytkowników rok do roku. 

Najwięcej realnych użytkowników odwiedziło w czerwcu serwis Sportowefakty.wp.pl – 8,84 mln (wzrost o 2,91 mln względem czerwca 2017 roku). Drugi był Sport.onet.pl (7,4 mln, wzrost o 2,1 mln rok do roku), przed Sport.pl (4,93, wzrost o 1,98 mln), Przegladsportowy.pl (4,82 mln, wzrost o 2,08 mln) i Sport.tvp.pl (4,51 mln, wzrost o 3,66 mln).

Dalej były: Sport.interia.pl (4 mln, wzrost o 1,95 mln rok do roku), Polsatsport.pl (1,7 mln, spadek o 19 tys.), Gol24.pl (1,52 mln, wzrost o 858 tys.), Meczyki.pl (1,05 mln, wzrost o 341 tys.), Sport.se.pl (1,03 mln, wzrost o 611 tys.), Sport.radiozet.pl (984 tys., brak danych dla czerwca 2017 roku) i Flashscore.pl (967 tys., spadek o 273 tys.).

Najwięcej czasu internauci spędzali w czerwcu na stronach Sport.tvp.pl (średnio 2 godz. 49 min 44 s), gdzie prowadzone były oficjalne transmisje z mundialowych rozgrywek. Wysoki wynik odnotowały również Flashscore.pl (średnio 1 godz. 32 min 30 s) oraz Sport.wp.pl (średnio 1 godz. 19 min 32 s). 

 

(MK, 13.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Twarowski rusza z TwaroTV na Instagramie

Andrzej Twarowski, były dziennikarz Canal+, był twarzą i pomysłodawcą internetowego radia Zapinamypasy.pl (fot. Andrzej Hulimka/"Press")

Dziennikarz sportowy Andrzej Twarowski poinformował na Instagramie, że wystartował z projektem wideo TwaroTV. 

– Samą nazwę TwaroTV trzeba traktować z przymrużeniem oka. Będę po prostu robił relacje smartfonem z meczów i w trakcie rozmów z piłkarzami. Nie chcę określać dokładnie, jak często kibice znajdą nowe wideo, ale będę dla nich w miejscach ważnych wydarzeń – mówi Andrzej Twarowski. Dodaje, że Instagram daje ciekawe możliwości komunikacji.

Andrzej Twarowski, były dziennikarz Canal+, był twarzą i pomysłodawcą internetowego radia Zapinamypasy.pl. Radio zakończyło nadawanie w nocy z 5 na 6 czerwca, zaledwie kilka dni po tym, jak Twarowski oficjalnie rozpoczął w nim pracę. Prezes Remes Sport Bartosz Remplewicz, który zainwestował w Zapinamypasy.pl, zdecydował o jego zamknięciu, ponieważ – jak tłumaczył – projekt „nie spinał się pod względem finansowym”.

(JOK, 13.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.