Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Brodka, Kortez, Zawiałow i Zalewski na imprezie "Lata z radiem" w Gdyni

Podczas imprezy Polskiego Radia wystąpi 16 artystów (fot. Łukasz Kowalski/Polskie Radio)

16 artystów wystąpi podczas imprezy Lato z Radiem Festiwal, która odbędzie się 26 sierpnia w Gdyni. Wśród prowadzących koncerty będą dziennikarze radiowej Trójki.  

W tym roku Polskie Radio zrezygnowało z trasy koncertowej "Lata z radiem" (w 2017 roku odwiedziła 20 miast). Postanowiło zorganizować jedną, ale większą imprezę z dwoma scenami - wspólnie z miastem Gdynią. I nie będzie to już tylko impreza radiowej Jedynki.
Na scenie Polski Top zaprezentują się: Brodka, Coma, Fisz Emade Tworzywo, Kortez, Ørganek, Smolik/Kev Fox i Krzysztof Zalewski, a na scenie Idzie nowe zagrają: Król, MaJLo, Oxford Drama, Rebeka, Tulia, Barbara Wrońska, Xxanaxx i Daria Zawiałow.
Kierownictwo artystyczne nad festiwalem objął szef muzyczny radiowej Trójki Piotr Metz, który poprowadzi koncert razem z innymi dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia, m.in. Anną Gacek, Agnieszką Szydłowską, Piotrem Baronem, Markiem Niedźwieckim i Pawłem Sztompke. Reprezentują przede wszystkim Program III Polskiego Radia. 
Lato z Radiem Festiwal 2018 będzie transmitowany i retransmitowany przez anteny Polskiego Radia i serwis PolskieRadio.pl.

(KOZ, 12.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rośnie słuchalność RMF FM, maleje Zetki, Jedynki i Trójki

W fali kwiecień-czerwiec 2018 spośród największych rozgłośni ogólnopolskich tylko RMF FM zwiększył słuchalność w porównaniu z falą kwiecień-czerwiec 2017.

Jak wynika z badania Radio Track, realizowanego przez Kantar Millward Brown, RMF FM uzyskał 25,3 proc. udziału w czasie słuchania, co oznacza wzrost z 25,1 proc. w analogicznym okresie rok wcześniej. Radio Zet zmniejszyło słuchalność z 13,4 proc. do 12,7 proc., Program I Polskiego Radia z 7,9 proc. do 6,8 proc. (to blisko najgorszego wyniku 6,7 proc., jaki Jedynka uzyskała w fali marzec-maj 2018), a Program III Polskiego Radia - z 6,7 proc. do 5,7 proc. (po raz ostatni Trójka miała udział 5,7 proc. w fali grudzień 2017 - luty 2018). (KOZ)

 

 

(KOZ, 12.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.