Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sześć firm w drugim dialogu technicznym KRRiT dot. badania telewizji i radia

(fot. Pixabay.com)

Sześć firm weźmie udział w ogłoszonym przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji dialogu technicznym dotyczącym badania założycielskiego.

Są to: Ipsos, Centrum Badań Marketingowych Indicator, Kantar, biuro reklamy Polsat Media, PBS i Nielsen Audience Measurement.
KRRiT chce uzyskać informacje na temat badania założycielskiego i jego kontroli, zapoznać się z oferowanymi przez firmy badawcze rozwiązaniami. To drugi dialog techniczny poprzedzający rozpisanie przetargu na badanie oglądalności telewizji i słuchalności radia (również w internecie).
Pod koniec maja ekspert KRRiT Andrzej Olszewski podczas konferencji IAA Polska zapowiedział, że "projekt powinien zaistnieć w pierwszych gospodarstwach domowych, już w znaczącej skali, w perspektywie dwóch lat".

(KOZ, 12.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Grabarczyk zwolniona z Polsatu

Beata Grabarczyk w Polsacie pracowała prawie 16 lat (fot. materiały prasowe)

Beata Grabarczyk, która do niedawna była szefową anteny Polsat News 2, została zwolniona z Telewizji Polsat. Pracowała w stacji 16 lat.

Po tym jak w marcu br. dyrektorem pionu informacji i publicystyki została Dorota Gawryluk, Beata Grabarczyk straciła stanowisko szefowej anteny Polsat News 2. Otrzymała propozycję pozostania w Polsacie, ale z niższym wynagrodzeniem. Dziennikarka odmówiła i otrzymała wypowiedzenie. - Jako powód podano mi likwidację stanowiska - mówi "Presserwisowi".
Rzecznik Polsatu Tomasz Matwiejczuk stwierdza tylko: - Nie wchodząc w szczegóły, mogę jedynie potwierdzić, że nastąpiło rozstanie Beaty Grabarczyk z Telewizją Polsat.
Grabarczyk szefową anteny Polsat News 2 była od startu kanału w czerwcu 2014 roku. Wcześniej prowadziła i wydawała magazyn "To był dzień" w Polsat News, była reporterką i gospodarzem "Wydarzeń" w Polsacie (wcześniej "Informacje"). Do Telewizji Polsat przeszła w 2002 roku z RMF FM. Wcześniej pracowała w Radiu Zet i Informacyjnej Agencji Radiowej.

(KOZ, 12.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.