Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 10, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Ociepa nowym prowadzącym „Śniadanie w Polsat News”

Dariusz Ociepa 15 lipca zadebiutuje w roli prowadzącego "Śniadanie w Polsat News" (fot. materiały prasowe)

Dariusz Ociepa zastąpi Beatę Lubecką w roli prowadzącego niedzielny program „Śniadanie w Polsat News”.

„Polityka krajowa, zagraniczna czy gospodarka każdego dnia elektryzują opinię publiczną. Prowadzenie „Śniadania w Polsat News", gdzie ścierają się temperamenty i opinie rządzących i opozycji, to duże wyzwanie. Na pewno nie będzie nudno. Zapraszam wszystkich już w najbliższą niedzielę, 15 lipca do Polsat News” – mówi Dariusz Ociepa. 

Dziennikarz jest związany z Polsat News od początku istnienia stacji. Wcześniej pracował m.in. w TVP i TV Biznes. Jest reporterem głównego wydania „Wydarzeń”, prowadził też „Graffiti”, „To był dzień” oraz „Prezydenci i Premierzy”. 

Beata Lubecka, dotychczasowa prowadząca „Śniadanie w Polsat News”, w minioną niedzielę pożegnała się z widzami. Od września będzie gospodarzem porannych rozmów w Radiu Zet. 

(PAZ, 10.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 10, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciech Bojanowski: Zatrzymanie w Tajlandii "niewielkim nieporozumieniem"

Wojciech Bojanowski relacjonował akcję ratowania 13 osób z zalanej jaskini (Screen: Fakty.tvn24.pl)

Reporter TVN Wojciech Bojanowski został we wtorek zatrzymany w Tajlandii pod zarzutem używania drona w pobliżu wejścia do jaskini Tham Luang – podała około godz. 14 stacja. Dwie godziny później dziennikarz wystąpił jednak w materiale na żywo. Zdarzenie nazywa "niewielkim nieporozumieniem".

Bojanowski jako specjalny korespondent "Faktów" TVN relacjonował z Tajlandii akcję ratunkową marynarki wojennej, która wyprowadzała uwięzionych w zalanej jaskini od 23 czerwca 12 nastolatków i ich trenera piłki nożnej. Ponaddwutygodniowa operacja została zakończona we wtorek przed godz. 14 czasu polskiego. 

Krótko po tym, jak ostatnia z uwięzionych osób znalazła się na powierzchni, TVN 24 poinformowała na Twitterze o zatrzymaniu Bojanowskiego i o braku kontaktu z reporterem. "Wszystko w najlepszym porządku" – napisał Bojanowski na Twitterze krótko po godz. 16. Stacja odmówiła komentowania zajścia. 

 

W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze dotyczące użycia drona przez Bojanowskiego. Do sprawy odniósł się Paweł Szot, dziennikarz TVP również zajmujący się na miejscu tematem akcji ratunkowej: "Dyskusja na temat zatrzymania @BojanowskiW jest absurdalna. Wojtek próbował zdobyć najlepszy materiał. Nie używał drona pobliżu lądowiska, lecz w okolicy jaskini. Nie on jeden. Proponuję z krytyką wstrzymać się do uzyskania konkretnych informacji w tej sprawie". 

W rozmowie telefonicznej z "Presserwisem" Bojanowski potwierdził, że zatrzymanie było wynikiem nieporozumienia, które udało się szybko wyjaśnić.

(MK, 10.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.