Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Igor Janke odszedł z firmy doradczej Bridge

Igor Janke (Fot. Karol Piechocki)

Z firmy doradczej Bridge po pięciu latach odszedł partner i członek zarządu Igor Janke.

Jak podano w komunikacie, Igor Janke obecnie zamierza poświęcić się rozwojowi think tanku Instytut Wolności, którego jest współzałożycielem i prezesem oraz własnemu projektowi biznesowemu.

"Znaliśmy plany Igora od jakiegoś czasu, jego decyzja nie jest dla nas zaskoczeniem. Igor wniósł bardzo dużo do rozwoju Bridge. Bardzo dziękuję mu za jego zaangażowanie i pięć lat wspólnej pracy" - skomentował prezes Bridge Piotr Wysocki, cytowany w komunikacie prasowym.

Do zarządu Bridge i grona jej partnerów dołączyła Magdalena Kowalska, dotychczasowa dyrektor zarządzająca firmy.

Igor Janke jest współzałożycielem platformy blogowej Salon24.pl i byłym dziennikarzem m.in. "Życia Warszawy" i "Rzeczpospolitej". Był redaktorem naczelnym Polskiej Agencji Prasowej. (KOZ)

(KOZ, 09.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 17, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rdesiński prezesem PFN, Świrski odchodzi z zarządu

Maciej Świrski nie jest już wiceprezesem Polskiej Fundacji Narodowej. Jego miejsce zajmie Cezary Jurkiewicz, dotychczasowy prezes. Natomiast prezesem PFN zostaje Filip Rdesiński, do niedawna prezes Radia Poznań – poinformował serwis Tvp.info.

PFN została założona w 2016 r. przez 17 spółek Skarbu Państwa. Fundacja ma promować i ochraniać wizerunek Polski i polskiej gospodarki.

W pierwszym roku działalności założyciele przeznaczyli na działalność PFN 100 mln zł. PFN zasłynęła z organizowania kontrowersyjnej kampanii „Sprawiedliwe sądy”, która szkalowała sędziów w okresie, gdy PiS zaczął walczyć z sędziami i wymiarem sprawiedliwości. Za kampanię odpowiadał Świrski.

Maciej Świrski jest też byłym prezesem Reduty Dobrego Imienia, w ramach której powołał m.in. Społeczny Trybunał Narodowy, który miał skazywać na infamię. Trybunał ogłosił infamię, czyli utratę czci i dobrego imienia, Bolesława Bieruta, Stefana Michnika, Władysława Gomułki i Zbigniewa Domino.

Maciej Świrski pozostaje członkiem rady nadzorczej Polskiej Agencji Prasowej.

Filip Rdesiński odszedł z funkcji prezesa Radia Poznań (wcześniej Radio Merkury) po dwóch latach. Wcześniej pracował m.in. w ”Gazecie Polskiej” i serwisie Niezalezna.pl. W telewizji Republika występował w programie "Kulisy manipulacji". W 2011 roku kandydował z listy Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu.

 

(MAK, 17.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.