Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Julia Wieniawa będzie nową ambasadorką sieci Deichmann

Julia Wieniawa w teledysku do utworu "Oddycham" (Screen: Youtube.com/KayaxTV)

Julia Wieniawa, aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl", zostanie twarzą kampanii sieci sklepów obuwniczych Deichmann - wynika z informacji "Presserwisu".

Od kilku miesięcy Wieniawa w mediach społecznościowych zamieszczała zdjęcia, na których nosiła obuwie ze sklepów Deichmann. Teraz ma wystąpić w kampanii promującej jesienno-zimową kolekcję. Oznacza to zmianę dotychczasowej ambasadorki marki - od 2015 roku była nią piosenkarka Margaret.

Deichmann nie komentuje informacji "Presserwisu". - Nie mogę udzielić żadnych informacji na ten temat - powiedział Tomasz Kwieciński, starszy specjalista ds. marketingu.

Za kreację i strategię komunikacji reklamowej sieci Deichmann odpowiada agencja LiquidThread.

(AMS, 08.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zygmunt Chajzer po 14 latach znika z reklam Vizira

Zygmunt Chajzer (fot. Karol Piechocki)

Zygmunt Chajzer nie będzie już reklamować produktów marki Vizir (Procter&Gamble). Jej nową ambasadorką została Anna Starmach.

"Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni z wieloletniej i niesamowicie owocnej współpracy z Zygmuntem Chajzerem, który pomógł nam utrzymać Vizir jako jedną z największych marek w Polsce na przestrzeni lat" - skomentowała Mariola Mirek, menedżer ds. komunikacji Procter&Gamble.

Sam Chajzer podsumował: "Moja podróż z Vizirem była bardzo owocna. W ciągu tych 14 lat przebyliśmy wspólnie drogę od proszków, poprzez płyny, aby następnie wypuścić jednokomorowe kapsułki i wreszcie Vizir 3w1. Mogę szczerze powiedzieć, że cieszę się z mojego istotnego udziału w tworzeniu historii marki i jej podróży poprzez świat innowacji".

Pierwsza kampania Vizira z nową ambasadorką Anną Starmach rozpoczęła się z początkiem lipca. W spocie telewizyjnym Starmach uczy grupę dzieci, jak przygotowywać muffinki, przy okazji robiąc trochę bałaganu.

(KOZ, 09.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.