Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 03, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mniej Rachonia w "Minęła dwudziesta" TVP Info, prowadzącym Ziemiec

Krzysztof Ziemiec po raz pierwszy poprowadził program w poniedziałek 2 lipca (screen Tvp.info)

Prowadzący "Wiadomości" w TVP 1 Krzysztof Ziemiec dołączył do grona gospodarzy programu publicystycznego "Minęła dwudziesta" w TVP Info. Oznacza to, że rzadziej w tym programie będzie się pojawiał Michał Rachoń.

Krzysztof Ziemiec w roli prowadzącego "Minęła dwudziesta" zadebiutował 2 lipca. W poniedziałek zastąpił Michała Rachonia, który ma być teraz gospodarzem dwóch, a nie trzech wydań programu tygodniowo.
"Minęła dwudziesta" w TVP Info prowadzi także Adrian Klarenbach. Program nadawany jest zwykle po 20, ale w czasie Mistrzostw Świata w piłce nożnej rozpoczyna się ok. 19.45, zaraz po "Wiadomościach".

(KOZ, 03.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 04, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Hołowińska szefową TVN Turbo

Agnieszka Hołowińska zostanie redaktor naczelną kanału TVN Turbo - dowiedział się "Presserwis".

"W nowej strukturze TVN Turbo pokieruje Agnieszka Hołowińska" - potwierdza biuro prasowe TVN.

Agnieszka Hołowińska zastąpi Przemysława Kwiatkowskiego, który po zmianach w TVN awansował na stanowisko szefa kanałów factual (Discovery, TVN Turbo, Discovery Turbo Xtra, Discovery Historia). Agnieszka Hołowińska w TVN Turbo pracuje od 2008 roku. Przez ostatnie dwa lata była zastępczynią Kwiatkowskiego. Z Grupą TVN związana jest od 2000 roku.

TVN Turbo w pierwszym półroczu miał 0,6 proc. udziału w rynku, a w grupie komercyjnej - 1,05 proc. (dane Nielsen Audience Measurement).

(KOZ, 04.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.