Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 02, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patrycja Redo-Łabędziewska Durlik za Jerzego Durlika naczelną "Czarno na białym"

Jerzego Durlika zastąpiła Patrycja Redo-Łabędziewska (fot. Krzysztof Dubiel/TVN)

Jerzy Durlik nie jest już redaktorem naczelnym programu "Czarno na białym" nadawanego w TVN 24. Zastąpiła go Patrycja Redo-Łabędziewska.

Durlik pozostaje szefem reporterów TVN 24, dotychczas łączył obie funkcje. "Decyzja została podjęta w porozumieniu z tymi osobami" - informuje "Presserwis" biuro prasowe TVN.

Jerzy Durlik był naczelnym "Czarno na białym" od marca 2012 roku. Szefem reporterów TVN 24 został w 2005 roku. Wcześniej, od 1998 roku, pracował w "Faktach" - jako wydawca i producent.

Patrycja Redo-Łabędziewska od maja 2012 roku prowadzi "Czarno na białym" (pozostaje gospodynią programu). Wcześniej kierowała redakcją informacyjną TVN Warszawa. Prowadziła "Prosto z Polski" w TVN 24 i "Fakty" TVN. Z "Faktami" związana była od początku emisji programu, czyli od 1997 roku.

"Czarno na białym" jest jednym z najbardziej krytycznych i punktujących władzę programów TVN 24.

(KOZ, 02.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.