Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 25, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zbierają pieniądze na książkę reporterską o Abchazji

(screen z YouTube/Misja Abchazja)

Anita Czupryn, dziennikarka „Polska The Times”, fotoreporterka Velar Grant i niezależna dziennikarka Sara Komaiszko zbierają pieniądze na reportaże i fotoreportaże, które chcą wydać w formie książki-albumu. Potrzebują 18 tys. zł.

Środki zbierają na platformie crowdfundingowej Polakpotrafi.pl. „Chcemy pojechać do Abchazji, by zebrać materiały do reportaży i fotoreportaży, które będą wydane w formie książki-albumu. (Planowany termin wydania: 2019). Celem tej kampanii jest zebranie środków finansowych na pokrycie kosztów wyprawy” - napisały na Polakpotrafi.pl. Dodały: „Jaka jest Abchazja w 2018 roku, dokładnie 25 lat po wojnie, w dziesiątą rocznicę uzyskania autonomii? Co składa się na tożsamość dzisiejszych Abchazów? Jakie są ich relacje z Rosjanami i Gruzinami? Chcemy wziąć pod lupę Abchazję dnia dzisiejszego. Opowiedzieć, jak ostatnie ćwierćwiecze wpłynęło na rozwój tożsamości narodowej Abchazów oraz jak wyglądają dzisiejsze wpływy rosyjskie i gruzińskie”.

Zbiórka pieniędzy trwa do 27 lipca 2018 roku. Przez trzy dni udało się uzbierać ponad 3 tys. zł.

(MAK, 25.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.