Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 22, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

KRRiT zgadza się na trzy nowe kanały Polsatu

Polsat uruchomi: Polsat Games, Polsat Rodzina i Smart Dom (screen Cyfrowy Polsat)

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zgodziła się na uruchomienie przez Telewizję Polsat kanałów satelitarnych Polsat Games, Polsat Rodzina i Smart Dom.

KRRiT podjęła uchwałę o przyznaniu im koncesji. Polsat Games, którym kieruje Bartosz Pawlik, będzie kanałem dla osób interesujących się grami komputerowymi. Start przewidziano na drugą połowę roku - możliwe, że we wrześniu.

Wstępnie na wrzesień planowane jest również uruchomienie Polsat Rodzina o charakterze uniwersalnym. Z naszych informacji wynika, że w ramówce stacji znaleźć się ma m.in. tematyka religijna. Rzecznik Polsatu Tomasz Matwiejczuk stwierdza tylko, że "kanał będzie skierowany do wszystkich widzów ze szczególnym ukierunkowaniem na rodziny".

Trzeci nowy kanał to poradnikowy Smart Dom, nawiązujący do nazwy oferty pakietowania usług Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu.

(KOZ, 22.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 22, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Górski zapowiada czwarty sezon „Ucha Prezesa”

Ostatni odcinek trzeciego sezonu "Ucha Prezesa" miał premierę 21 czerwca (Screen: YouTube/Ucho Prezesa)

Showmax nie rozpoczął jeszcze rozmów na temat produkcji czwartej serii „Ucha Prezesa”, ale Robert Górski, jego pomysłodawca i odtwórca głównej roli, przyznał w RMF FM, że ma podpisany kontrakt na kolejny sezon.

W czwartek w serwisie Showmax udostępniono ostatni z dodatkowych odcinków trzeciej serii „Ucha Prezesa” pt. „Polska na kolanach”.

Robert Górski, twórca, scenarzysta i aktor wcielający się w główną postać w „Uchu Prezesa”, był w piątek gościem RMF FM. Zapytany przez Roberta Mazurka, czy serial wróci po wakacjach, odpowiedział: „Taką mam nadzieję. Mamy podpisany kontrakt na kolejny sezon”.

Serwis Showmax, który jest producentem serialu, na razie nie zapowiada oficjalnie czwartej serii. „Ucho Prezesa” jest także emitowane w Telewizji WP oraz na YouTube.

(PAZ, 22.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.