Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 21, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były problemy z transmisją meczu Polska - Senegal na Sport.tvp.pl

TVP zapewnia, że problemy z transmisją były jednorazowe (Fot.TVP)

TVP przyznaje, że co piąty kibic miał problemy z włączeniem transmisji meczu Polska - Senegal w aplikacji internetowej na stronie Sport.tvp.pl.

Kuba Sufin, dyrektor Ośrodka Mediów Interaktywnych TVP, w rozmowie z „Presserwisem” przyznaje, że we wtorek 19 czerwca pojawiły się problemy z internetową transmisją meczu Polaków na mundialu w Rosji.

- Około 20 proc. widzów, którzy chcieli obejrzeć mecz w naszym serwisie, natrafiło na trudności. W trakcie pierwszej połowy pojawiły się pewne problemy z serwerami. Udało się z nimi uporać i już w drugiej połowie wszystko działało normalnie. W trakcie kolejnych meczów nie powinno być już żadnych problemów - zapewnia Sufin.

Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski poinformował na Twitterze, że transmisja meczu Polska - Senegal przyciągnęła na stronę internetową i do aplikacji Sport.tvp.pl ok. 540 tys. unikalnych użytkowników. 400 tys. z nich wybrało przekaz z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Radosława Gilewicza, a pozostali oglądali mecz z komentarzem Macieja Iwańskiego i Piotra „Izaka” Skowyrskiego.

(PAZ, 21.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 21, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prokuratura bada sprawę nawoływania na forum Interia.pl do zabójstwa Rydzyka

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest założycielem Radia Maryja i TV Trwam (fot. Piotr Drabik/wikimedia.org)

Prokuratura w Toruniu prowadzi postępowanie w sprawie nawoływania w internecie do zabójstwa założyciela Radia Maryja i TV Trwam o. Tadeusza Rydzyka.

Postępowanie w tej sprawie zostało wszczęte 13 czerwca br. "Toczy się ono na razie w sprawie, a nie przeciwko komuś i dotyczy publicznego nawoływania do zbrodni oraz znieważenia za pomocą środków masowego komunikowania" - podała Judyta Głowacka, szefowa Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum-Zachód.

O sprawie poinformował w środę "Nasz Dziennik" w artykule pt. "Grozili księdzu". Wskazano, że chodzi o wpisy pod artykułem na portalu Interia.pl.

(GDYJ, PAP, 21.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.