Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Chatbot Onetu będzie informował o wydarzeniach z mistrzostw świata

(fot. materiały prasowe)

Onet udostępnił dla użytkowników korzystających z aplikacji Messenger specjalnego chatbota, za pomocą którego będą otrzymywali informacje ze stadionów, relacje na żywo i wyniki meczów w trakcie piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. 

Użytkownik będzie mógł sam wybrać, jakie informacje chce dostawać. Jeśli wybierze subskrybcję „pilne wydarzenia", to informacje o tym, co aktualnie dzieje się na mundialu pojawią się w oknie Messengera natychmiast po opublikowaniu ich w serwisie Onet Sport. 

Poza tym chatbot ma też dwie inne opcje: cykliczne informowanie o wydarzeniach na mundialu oraz możliwość prostej rozmowy, w której trakcie chatbot reaguje na wpisane frazy i poda bieżące newsy na dany temat. 

Aby używać chatbota na Messengerze, należy wejść na fanpage Onet Sport lub odnaleźć profil Onet Sport na messenger.com, bądź w aplikacji mobilnej, kliknąć „Wyślij wiadomość", a następnie „Rozpocznij" w oknie wiadomości. 

Chatbot dla użytkowników Onetu powstał we współpracy  z KODA Bots.

(PAZ, 14.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 15, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sport.pl stworzył internetowy show „Plan Gry”

Jednym z pierwszych gości Damiana Bąbola (z lewej) będzie Krzysztof Golonka (z prawej) (fot. materiały prasowe)

W piątek o godz. 11 na kanale Sport.pl na YouTube odbędzie się premiera show „Plan Gry”, w którym zaproszeni goście będą wykonywać specjalne zadania.

Program poprowadzi Damian Bąbol, multimedialny dziennikarz Sport.pl. Zaproszeni goście będą musieli przebrnąć przez kilka rund, w których postawione zostaną przed nimi nietypowe zadania i pytania. W pierwszych odcinkach pojawią się m.in. Natalia Siwiec, Joanna Jędrzejczyk i Krzysztof Golonka.

Kolejne odcinki programu będą miały premierę w każdy piątek.

(PAZ, 15.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.