Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Andrian prezesem Stowarzyszenia SAR

Nowy prezes SAR Dariusz Andrian jest CEO VML Poland i Grupy Young & Rubicam Brands (fot. materiały prasowe)

Dariusz Andrian , CEO VML Poland i Grupy Young & Rubicam Brands został prezesem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

Wybory odbyły się 12 czerwca na walnym zgromadzeniu członków Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR i Związku Agencji Reklamowych. Andrian na stanowisku prezesa zastąpił Szymona Gutkowskiego, który pełnił tę funkcję przez dwie kadencje.
W skład nowo wybranego zarządu weszli: Piotr Piętka (Publicis Media Poland), Maciej Waligóra (Gutenberg Networks Warszawa), Anna Pańczyk (Grey Group Poland), Marcin Jeziorski (Scholz & Friends).

Do rady nadzorczej na drugą kadencję wybrano Katarzynę Łakińską (V&P Group), Igora Kaleńskiego (BBDO Warszawa), Izabelę Albrychiewicz (Wavemaker Poland) i Rafała Ciszewskiego (K2 Media). Ponadto Marcin Gaworski kontynuuje kadencję w radzie nadzorczej.
Do agencji zrzeszonych w SAR dołączyły: Group M, Braci Studio, OS3, Riverwood, WebTalk, Chapter 1, Grupa Manta, Mea Group, Life on Mars.

(IKO, 13.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bank Pekao SA sponsorem wyprawy Andrzeja Bargiela na K2

Andrzej Bargiel chce zjechać na nartach z K2 (fot. Maria Ly/Wikipedia)

Skialpinista Andrzej Bargiel 15 czerwca wyruszy na wyprawę na górę K2. Sponsoruje go Bank Pekao SA.

Bargiel zamierza dokończyć projekt "Sunt Leones K2 Ski Challenge", który rozpoczął latem 2017 roku. Oznacza to, że chce wejść na szczyt K2 i zjechać z niego na nartach, co dotychczas nikomu się nie udało. Bank Pekao SA jest jednym z głównych sponsorów wyprawy.

Relacje wideo i fotorelacje będą udostępniane w mediach społecznościowych na kanałach Andrzeja Bargiela i Banku Pekao SA. W wyprawie będą uczestniczyć m.in. jego brat Bartłomiej Bargiel jako operator drona, fotograf Marek Michalski i realizator filmu Piotr Pawlus.

(IKO, 14.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.