Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Iwan ekspertem Weszło na wyłączność

Andrzej Iwan (z lewej) będzie na stałe związany z serwisami założonymi przez Krzysztofa Stanowskiego (z prawej) (fot. Twitter)

Andrzej Iwan, były piłkarz m.in. Wisły Kraków, został stałym ekspertem portalu, radia i telewizji Weszło.

Jak informuje Krzysztof Stanowski, założyciel i szef serwisów Weszło, Andrzej Iwan związał się z tą marką na wyłączność. – Będzie eksploatowany przez nas na kilku polach, zarówno jako ekspert w radiu i telewizji Weszło, jak i autor cotygodniowych felietonów na portalu – mówi Stanowski „Presserwisowi”.
Wspomniana telewizja ruszy 14 czerwca, czyli pierwszego dnia piłkarskich Mistrzostw Świata. W ich trakcie po ostatnim meczu danego dnia w serwisie YouTube.com będzie nadawany trwający do 1,5 godziny program, w którym zaproszeni eksperci i dziennikarze omówią wydarzenia na stadionach w Rosji.
– Szykujemy jeszcze jeden transfer, ale trochę z innej bajki. Mogę jedynie powiedzieć, że nie będzie to ekspert piłkarski – zapowiada Krzysztof Stanowski.
Andrzej Iwan ostatnio był m.in. ekspertem Polsat Sport przy transmisjach meczów I ligi. Wcześniej współpracował m.in. z Orange Sport.

(PAZ, 13.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia na mundial: magazyn wideo „Szybka kontra” i serwis specjalny

Tomasz Frankowski (z prawej) będzie dla Interii analizował wydarzenia w trakcie mundialu (Screen: Interia.pl)

Na rozpoczynające się w czwartek piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji portal Interia.pl wysyła trzech dziennikarzy. Stałym ekspertem serwisu na czas mundialu został Tomasz Frankowski, były napastnik m.in. Wisły Kraków i reprezentacji Polski.

Interia wysyła do Rosji trzech dziennikarzy: Michała Białońskiego, Remigiusza Półtoraka i Rafała Walerowskiego. Oprócz nich do Rosji uda się operator kamery i montażysta w jednej osobie. - Będziemy obecni przy reprezentacji Polski, na jej meczach, ale też na wybranych, najbardziej prestiżowych spotkaniach bez udziału Polaków - informuje Michał Białoński, kierownik serwisu Sport.

Z myślą o mundialu Interia reaktywowała program wideo „Szybka kontra”. - Obecnie realizowany jest on z większym rozmachem niż w poprzedniej wersji - podkreśla Białoński. 

Stałym ekspertem programu został Tomasz Frankowski, były reprezentant Polski i członek sztabu trenerskiego kadry podczas Euro 2012.

- 50 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata ruszyliśmy też z serią „Tajemnice mundialu”. Remigiusz Półtorak, nasz redakcyjny specjalista w zakresie historii mistrzostw świata, codziennie przybliża kibicom ciekawostkę, nietypowe zdarzenie z poprzednich mundiali - mówi Michał Białoński.

Przed mundialem portal Interia.pl oraz RMF FM zorganizowali plebiscyt na najlepszego polskiego piłkarza w historii. Został nim Włodzimierz Lubański.  

W portalu działa już serwis specjalny poświęcony mundialowi. Z każdego meczu mistrzostw świata Interia przeprowadzi tekstową relację live. 

(PAZ, 13.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.