Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kędzierski odchodzi z Rock Radia

Piotr Kędzierski jest gospodarzem "Powstania Rock Radia" (screen z YouTube/tvnpl)

Z Rock Radia (Grupa Radiowa Agory) odchodzi prowadzący poranek Piotr Kędzierski – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

– Na razie nigdzie się nie wybieram – mówi tylko Piotr Kędzierski. Rzeczniczka Agory Agata Staniszewska informuje: – Na tę chwilę Piotr Kędzierski cały czas jest gospodarzem porannej audycji Rock Radia.

Piotr Kędzierski do Radia Roxy (poprzednika Rock Radia) trafił w 2009 roku. W 2010 roku został gospodarzem audycji "Ranne kakao". W latach 2012-2016 prowadził program z Tymonem Tymańskim. Obecnie jest gospodarzem "Powstania Rock Radia". Kędzierski prowadził również programy m.in. w Radiu Bis i TVP 1.

(KOZ, 13.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radia szykują specjalne audycje na mundial

(fot. pixabay.com)

Stacje radiowe przygotowują specjalne audycje na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które rozpoczynają się w czwartek.

Program I Polskiego Radia codziennie o 20 nadawać będzie specjalny dwugodzinny program. Jedynka zamierza transmitować mecze Polaków, spotkania ćwierćfinałowe, półfinały i finał turnieju. Również Trójka szykuje specjalne łączenia na żywo ze stadionów podczas meczów polskiej reprezentacji.

Dla Polskiego Radia mundial relacjonować będzie ośmioosobowa ekipa: dziennikarze naczelnej redakcji sportowej: Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski, Tomasz Kowalczyk, Adam Malecki, Jan Kałucki, a także Robert Skrzyński z Radia Wrocław, Marek Solecki z Radia Kraków i korespondent Polskiego Radia w Moskwie Maciej Jastrzębski.

W RMF FM, oprócz standardowych serwisów sportowych, pojawią się dodatkowe wydania – w różnych porach zgodnie z kalendarzem mistrzostw. Stacja wysłała do Rosji dziennikarzy Patryka Serwańskiego i Pawła Pawłowskiego, a także realizatora Michała Dukaczewskiego. Mają towarzyszyć polskim piłkarzom w bazie w Soczi, ale też pojawią się w miastach, gdzie Polacy będą rozgrywali mecze. W serwisie Rmf24.pl oglądać będzie można program wideo "Widziane z Rosji".

Radio Zet planuje nadawanie z Rosji wiadomości sportowych i niedzielnego magazynu "Sportowy finał tygodnia" – przygotowywać je będą Krzysztof Sendecki i Marcin Powideł. Dodatkowo do ramówki trafiły "Mundialowy magazyn piłkarski" (codziennie o 15.40) i cykl Agnieszki Kołodziejskiej "Fan żony".

Radio Tok FM na mundial wysłało Przemysława Pozowskiego. Stacja zwiększyła liczbę serwisów sportowych i wprowadziła do ramówki program "Mundial w Tok FM" (o 11.40, a w dni powszednie również o 16.40). Wydania specjalne tej audycji planowane są również po każdym meczu polskiej reprezentacji. W ramach "Światopodglądu" Agnieszki Lichnerowicz pojawi się cykl rozmów "W cieniu mundialu". Przygotowywany będzie też podcast Mateusza Warianki "Sportcast".

(KOZ, 14.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.