Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Misja Rosja” codziennie w Onecie przez cały mundial

Przemysław Rudzki (z prawej) poprowadzi "Misję Rosja", a Mateusz Borek (z lewej) będzie jej gościem (Screen: YouTube.com)

Emitowany na żywo program „Misja Rosja”, ekskluzywne materiały wideo, w tym m.in. z TVP i portalu "Łączy nas piłka” oraz specjalny serwis mundialowy - to kilka z propozycji Onetu na czas piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. 

Mundial rozpoczyna się 14 czerwca. Tego dnia o godz. 10.30 pierwsze wydanie programu „Misja Rosja”. Jego gospodpodarze, Michał Pol i Przemysław Rudzki, będą rozmawiali z zaproszonymi gośćmi m.in. Mateuszem Borkiem, Tomaszem Ćwiąkałą, Marcinem Feddkiem i Andrzejem Twarowskim. W codziennym programie pojawią się też materiały wideo oraz doniesienia wysłanników Onetu z Rosji. 

Newsroom sportowy Onetu i "Przeglądu Sportowego" wysyła do Rosji sześcioosobowy zespół dziennikarzy: Tomasz Włodarczyka, Roberta Błońskiego, Dariusza Dobka, Macieja Kaliszuka, Łukasza Olkowicza i Piotra Wołosika, a także ekipy wideo. Oprócz przesyłania informacji tekstowych, wysłannicy będą też pojawiać się na żywo w Onet Rano. 

Ważnym elementem oferty Onetu będą materiały wideo. 

- W trakcie programu „Misja Rosja” będziemy się łączyć z obecną w Rosji naszą ekipą reporterską pod wodzą Tomka Włodarczyka. Dzięki współpracy z Telewizją Polską ofertę wideo w naszych serwisach uzupełnią ekskluzywne materiały z TVP (w tym wszystkie gole, jakie padną na mundialu). A dzięki współpracy z należącym do PZPN portalem "Łączy nas Piłka", wszelkie kulisy reprezentacji - podkreśla Michał Pol, dyrektor programowy segmentu sportowego Grupy Onet - RAS Polska.

W Onet Sport oraz na przegladsportowy.pl uruchomiono specjalne serwisy. Będzie w nich można znaleźć między innymi specjalne sekcje poświęcone reprezentacji Polski, wiadomości sportowe prosto z Rosji, materiały wideo, kadry wszystkich zespołów, interaktywne terminarze oraz "drabinkę" turniejową. Ważnym elementem serwisów będą codzienne relacje tekstowe, które pozwolą być na bieżąco z najważniejszymi doniesieniami z Rosji. Na stronie głównej Onetu w czasie mundialu stałe miejsce będzie mieć widżet z najważniejszymi informacjami, materiałami wideo oraz relacjami tekstowymi na żywo.

(PAZ, 12.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Iwan ekspertem Weszło na wyłączność

Andrzej Iwan (z lewej) będzie na stałe związany z serwisami założonymi przez Krzysztofa Stanowskiego (z prawej) (fot. Twitter)

Andrzej Iwan, były piłkarz m.in. Wisły Kraków, został stałym ekspertem portalu, radia i telewizji Weszło.

Jak informuje Krzysztof Stanowski, założyciel i szef serwisów Weszło, Andrzej Iwan związał się z tą marką na wyłączność. – Będzie eksploatowany przez nas na kilku polach, zarówno jako ekspert w radiu i telewizji Weszło, jak i autor cotygodniowych felietonów na portalu – mówi Stanowski „Presserwisowi”.
Wspomniana telewizja ruszy 14 czerwca, czyli pierwszego dnia piłkarskich Mistrzostw Świata. W ich trakcie po ostatnim meczu danego dnia w serwisie YouTube.com będzie nadawany trwający do 1,5 godziny program, w którym zaproszeni eksperci i dziennikarze omówią wydarzenia na stadionach w Rosji.
– Szykujemy jeszcze jeden transfer, ale trochę z innej bajki. Mogę jedynie powiedzieć, że nie będzie to ekspert piłkarski – zapowiada Krzysztof Stanowski.
Andrzej Iwan ostatnio był m.in. ekspertem Polsat Sport przy transmisjach meczów I ligi. Wcześniej współpracował m.in. z Orange Sport.

(PAZ, 13.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.