Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bernadetta Byrska będzie odpowiadać za rozwój treści premium Onet-RAS Polska

Bernadetta Byrska dotychczas pracowała na stanowisku business project managera marki "Newsweek" (fot. materiały prasowe)

Bernadetta Byrska została dyrektorem ds. rozwoju projektów wydawniczych treści premium w Grupie Onet-RAS Polska. To nowe stanowisko w segmencie, który obejmuje marki "Newsweek Polska" i "Forbes".

Bernadetta Byrska będzie odpowiadała za rozwój obecnych tytułów i kreowanie nowych projektów wydawniczych również w wersji online.

Dotychczas pracowała na stanowisku business project managera marki "Newsweek". Wprowadziła na rynek prasowy kwartalniki "Newsweek Psychologia" i "Newsweek Zdrowie". Była także odpowiedzialna za markę Biblioteka Newsweeka. To cykl, w ramach którego wydano książki, m.in. przewodnik "101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce" Magdy Gessler, "A nie mówiłem" Tomasza Lisa i "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego" Michała Krzymowskiego.

(GDYJ, 12.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ks. Tomasz Jaklewicz odchodzi z funkcji wicenaczelnego "Gościa Niedzielnego"

Ksiądz Tomasz Jaklewicz, zastępca redaktora naczelnego tygodnika "Gość Niedzielny" (Instytut Gość Media), będzie pełnił tę funkcję do 28 lipca. We wtorek metropolita katowicki abp. Wiktor Skworc mianował go proboszczem parafii pw. Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach-Brynowie.

"Arcybiskup katowicki wyraził nadzieję, że ks. Jaklewicz będzie nadal współpracował z redakcją i pisał artykuły. Na tę współpracę liczy również ks. Adam Pawlaszczyk, redaktor naczelny GN" - poinformowano na Gosc.pl, stronie internetowej tygodnika.

Ks. Jaklewicz pracuje w "Gościu Niedzielnym" od 2004 roku, gdzie pełni funkcje zastępcy redaktora naczelnego i kierownika działu Kościół. Jest doktorem teologii dogmatycznej. Kapłanem został w 1992 roku.

Wcześniej, w styczniu, arcybiskup katowicki odwołał ks. Marka Gancarczyka z funkcji redaktora naczelnego tygodnika "Gość Niedzielny” i mianował na jego następcę ks. Adama Pawlaszczyka.

(GDYJ, 12.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.