Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wystartował TVN 24 International, Michał Tracz redaktorem naczelnym

Redaktor naczelny TVN 24 International Michał Tracz (screen Tvn24.pl)

Były reporter TVN 24 Michał Tracz został redaktorem naczelnym kanału TVN 24 International (Scripps Media Luxembourg). Kanał kierowany jest do widowni międzynarodowej, emituje program po angielsku i "Fakty" TVN z napisami w tym języku.

Biuro prasowe Grupy TVN przekazało Press.pl, że "TVN 24 International to kanał newsowy nadawany w języku polskim oraz angielskim, skierowany nie tylko do Polaków mieszkających za granicą, ale także międzynarodowej widowni zainteresowanej Polską oraz Europą Środkowo-Wschodnią".

Ramówkę TVN 24 International tworzą programy z TVN 24 i TVN 24 BiS. O 21 nadawane są "Fakty" z napisami w języku angielskim. Z kolei o 22 oglądać można półgodzinny magazyn anglojęzyczny z informacjami z Polski i o Polsce.

Redaktorem naczelnym TVN 24 International został Michał Tracz, wcześniej reporter TVN 24 i TVN Warszawa, a także "Wiadomości" TVP 1.

Kanał TVN 24 International uruchomiła 5 marca Scripps Media Luxembourg, jedna ze spółek Scripps Networks Interactive - koncern został przejęty przez Disocvery.

(KOZ, 08.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anthony Bourdain popełnił samobójstwo

Anthony Bourdain zyskał światową sławę m.in. dzięki telewizyjnej serii programów kulinarno-podróżniczych "No Reservations" (fot. "Anthony Bourdain: No Reservations")

Zmarł Anthony Bourdain, który zasłynął ze swoich programów telewizyjnych oraz książek kulinarnych i podróżniczych. Miał 61 lat.

Anthony Bourdain był ostatnio autorem programu w CNN „Parts Unknown”. Kanał CNN potwierdził jego śmierć, dodając, że Bourdain popełnił samobójstwo.

Anthony Bourdain był we Francji, gdzie kręcono kolejny odcinek programu. Jego przyjaciel Eric Ripert, francuski szef kuchni, zaalarmował służby, że Bourdain nie otwiera drzwi swojego pokoju hotelowego. Okazało się, że powiesił się w łazience. 

„Jego zamiłowanie do wielkich przygód, tworzenia nowych znajomości, dobrego jedzenia i napojów oraz opowiadanie niezwykłych historii czyniły go wyjątkowym mówcą. Jego różnorodne talenty nie przestawały nas zadziwiać i będziemy za nim tęsknić. W tych niezwykle trudnych chwilach myślami i modlitwami jesteśmy z jego córką i rodziną” - napisała w komunikacie informującym o śmierci Bourdaina stacja CNN.

Sławę zyskał dzięki wydanej w 2000 roku autobiograficznej książce „Kitchen Confidential: Adventures in the Culinary Underbelly”. Na jej podstawie powstał później serial komediowy „Kill grill”. 

Bourdain był autorem niezwykle popularnych programów kulinarno-podróżniczych m.in.: „Anthony Bourdain: No Reservations”, „The Layover” oraz “Anthony Bourdain: Parts Unknown”. Był też jurorem w brytyjskiej i amerykańskiej edycji programu „The Taste”. (MAK)

Press

(MAK, 08.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.