Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wystartował TVN 24 International, Michał Tracz redaktorem naczelnym

Redaktor naczelny TVN 24 International Michał Tracz (screen Tvn24.pl)

Były reporter TVN 24 Michał Tracz został redaktorem naczelnym kanału TVN 24 International (Scripps Media Luxembourg). Kanał kierowany jest do widowni międzynarodowej, emituje program po angielsku i "Fakty" TVN z napisami w tym języku.

Biuro prasowe Grupy TVN przekazało Press.pl, że "TVN 24 International to kanał newsowy nadawany w języku polskim oraz angielskim, skierowany nie tylko do Polaków mieszkających za granicą, ale także międzynarodowej widowni zainteresowanej Polską oraz Europą Środkowo-Wschodnią".

Ramówkę TVN 24 International tworzą programy z TVN 24 i TVN 24 BiS. O 21 nadawane są "Fakty" z napisami w języku angielskim. Z kolei o 22 oglądać można półgodzinny magazyn anglojęzyczny z informacjami z Polski i o Polsce.

Redaktorem naczelnym TVN 24 International został Michał Tracz, wcześniej reporter TVN 24 i TVN Warszawa, a także "Wiadomości" TVP 1.

Kanał TVN 24 International uruchomiła 5 marca Scripps Media Luxembourg, jedna ze spółek Scripps Networks Interactive - koncern został przejęty przez Disocvery.

(KOZ, 08.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.