Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Showmax prowadzi akcję dla kobiet

Hanna Lis czyta negatywne komentarze na swój temat w kampanii Showmax (fot. materiały prasowe)

Serwis VoD Showmax, nawiązując do oferowanego na swojej platformie serialu "Opowieść podręcznej", prowadzi kampanię przeciwko nienawiści wobec kobiet. Zaangażował do niej dziennikarkę Hannę Lis, aktorkę Weronikę Rosati i celebrytkę Małgorzatę Majdan-Rozenek.

Kampania "Na początku było słowo" została przeprowadzona dla Fundacji Centrum Praw Kobiet. W jej ramach Lis, Rosati i Majdan-Rozenek przed kamerami skonfrontowały się z "wyjątkowo brutalnymi komentarzami anonimowych internautów" na ich temat - czytały je po raz pierwszy. Za każde udostępnienie w mediach społecznościowych filmu pokazującego, jak bohaterki kampanii czytają komentarze, zostanie przekazana złotówka na rzecz Fundacji Centrum Praw Kobiet.  

(IKO, 08.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Zakrzewska rzeczniczką prasową PKN Orlen

Joanna Zakrzewska była rzeczniczką prasową w PGNiG oraz ARP (screen: Twitter.com/RzecznikORLEN)

Joanna Zakrzewska została rzeczniczką prasową koncernu paliwowego PKN Orlen. Wcześniej pełniła taką funkcję w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie oraz Agencji Rozwoju Przemysłu.

W lutym 2018 roku dyrektorem biura komunikacji korporacyjnej PKN Orlen została Ewa Bugała, była dziennikarka "Wiadomości" TVP 1 i TVP Info. W mediach społecznościowych pojawiło się wówczas wiele krytycznych uwag dotyczących powierzenia jej tego stanowiska.

Bugała zrezygnowała po dwóch dniach, informując o tym na Twitterze: "Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw. Do zobaczenia" - napisała.

Miesiąc później Ewa Bugała została pracownikiem biura prasowego Telewizji Polskiej. 22 marca Centrum Informacji TVP informowało, że Bugała zajmuje się "sprawami związanymi z jej doświadczeniem i stanowi istotne wsparcie dla zespołu".

Press

Twitter.com/RzecznikORLEN

(GDYJ, 09.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY