Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Fundacja Kusznierewicza złożyła wniosek o upadłość

Mateusz Kusznierewicz (screen YouTube/wPolsce.pl)

Fundacja Navigare, która miała prowadzić projekt „Polska 100” Mateusza Kusznierewicza, złożyła do gdańskiego sądu wniosek o upadłość – poinformowało Radio Zet.

Jak podała rozgłośnia, do wniosku o upadłość dołączony został pozew o zapłatę około 400 tys. zł przez Polską Fundację Narodową. PFN uzasadniła decyzję o zakończeniu współpracy "utratą zaufania" do Kusznierewicza

"Nie mamy innego wyjścia, tylko ogłosić upadłość, bo ponieśliśmy 400 tys. zł kosztów za wykonane prace przy jachcie, podróże załogi i wiele innych kosztów związanych z przygotowaniem do rejsu. Mieliśmy otrzymać te pieniądze od Polskiej Fundacji Narodowej, ale ich do tej pory nie dostaliśmy (...) Krew mnie zalewa. 4 lata pracy nad projektem, zatrudnieni ludzie, tyle odpowiedzialności" - powiedział w maju tygodnikowi "Wprost" Mateusz Kusznierewicz.

(KOZ, 07.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Showmax prowadzi akcję dla kobiet

Hanna Lis czyta negatywne komentarze na swój temat w kampanii Showmax (fot. materiały prasowe)

Serwis VoD Showmax, nawiązując do oferowanego na swojej platformie serialu "Opowieść podręcznej", prowadzi kampanię przeciwko nienawiści wobec kobiet. Zaangażował do niej dziennikarkę Hannę Lis, aktorkę Weronikę Rosati i celebrytkę Małgorzatę Majdan-Rozenek.

Kampania "Na początku było słowo" została przeprowadzona dla Fundacji Centrum Praw Kobiet. W jej ramach Lis, Rosati i Majdan-Rozenek przed kamerami skonfrontowały się z "wyjątkowo brutalnymi komentarzami anonimowych internautów" na ich temat - czytały je po raz pierwszy. Za każde udostępnienie w mediach społecznościowych filmu pokazującego, jak bohaterki kampanii czytają komentarze, zostanie przekazana złotówka na rzecz Fundacji Centrum Praw Kobiet.  

(IKO, 08.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.