Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Kaczyński dostał nagrodę od miłośników psów

Galę 4 czerwca 2018 roku w hotelu Bellotto w Warszawie prowadziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska (screen psy.pl)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński otrzymał nagrodę specjalną "Serce dla Zwierząt" od redakcji portalu Psy.pl. 

Jarosław Kaczyński "w uznaniu dla jego szacunku i miłości do zwierząt" otrzymał nagrodą specjalną z okazji jubileuszu 15-lecia plebiscytu "Serce dla Zwierząt".

Paulina Król, redaktor naczelna portalu Psy.pl, uzasadniła przyznanie nagrody specjalnej: "Wierzymy, że to wyróżnienie umocni pana Jarosława Kaczyńskiego w nieustępliwej postawie wobec tych, którzy nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć, że niemające głosu zwierzęta zasługują na lepsze traktowanie" - czytamy na psy.pl.

Galę poprowadziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

(JOK, 07.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewelina Karpińska-Morek i Jacek Harłukowicz wśród laureatów Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej

6 czerwca 2018 roku podczas gali w Katharinenkloster Remter w Stralsundzie wręczono XXI Polsko-Niemieckie Nagrody Dziennikarskie im. Tadeusza Mazowieckiego.

Wśród laureatów znaleźli się dziennikarze z Polski. W kategorii Prasa wygrał Jacek Harłukowicz z "Gazety Wyborczej" z tekstem "Jestem patriotą: Sieg heil!" opublikowanym w "Dużym Formacie".

W nowej kategorii Multimedia/Online zwyciężyła Ewelina Karpińska-Morek z działu Fakty w portalu Interia.pl za publikację "Z niej jest już Niemka", która powstała we współpracy z polską redakcją Deutsche Welle.

W kategorii Radio zwyciężył Jan Pallokat z rozgłośni RBB-ARD, w kategorii Telewizja - Ingo Dell z MDR, a w kategorii Dziennikarstwo na Pograniczu - Friederike Witthuhn i Peter Schmidt z NDR Landesfunkhaus Mecklenburg-Vorpommern Nordmagazin. Do nagrody nominowano 21 prac ze 114 zgłoszeń.

(JOK, 07.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.