Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Właściciel nielegalnego serwisu skazany za udostępnianie meczów z NC+

Futbolhd.tv działał od 2016 roku do początku 2017 roku (screen YouTube/LaLigaSantander)

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli skazał na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu właściciela serwisu Futbolhd.tv, który nielegalnie udostępniał transmisje meczów piłki nożnej z kanałów NC+.

Sąd uznał, że właściciel serwisu działał na szkodę spółki ITI Neovision i orzekł zapłatę 160 tys. zł nawiązki.

Ponadto właściciel serwisu pobierał od użytkowników serwisu opłaty za dostęp do transmitowanych nielegalnie treści, czyniąc z tego stałe źródło dochodu i osiągając z tego tytułu korzyść majątkową, za co został skazany na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

Wyrok jest prawomocny. Futbolhd.tv działał od 2016 roku do początku 2017 roku.

(KOZ, 31.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Narodowa Strefa Kibica na PGE Narodowym pod patronatem TVP

Cztery telebimy o wymiarach 16x9 m każdy staną na płycie PGE Narodowego 19 czerwca, gdy piłkarska reprezentacja Polski rozegra na mistrzostwach świata w Rosji mecz z Senegalem. Mecz w Narodowej Strefie Kibica będzie mogło obejrzeć nawet 75 tys. osób. Honorowym patronatem Strefę objęła Telewizja Polska.

- Nie zabraknie także innych elementów, które sprawią, że będziemy po prostu dobrze się bawić - mówi Alicja Omięcka, prezes PGE Narodowego. Sprzedaż biletów do Narodowej Strefy Kibica rozpocznie się niebawem. Ceny biletów będą się zaczynały od 10 zł.

Telewizja Polska udziela także licencji na strefy kibica – do 28 maja zgłoszono ich aż 1153.

(MAC, 31.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.