Dział: RADIO

Dodano: Maj 21, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piasecki przechodzi z Radia Zet do TVN 24, skąd odchodzi Rymanowski

Konrad Piasecki i Bogdan Rymanowski (fot. archiwum "Press")

Konrad Piasecki, dziennikarz Radia Zet odchodzi ze stacji. Z nieoficjalnych informacji "Presserwisu" wynika, że przechodzi do TVN 24, gdzie miałby zastąpić Bogdana Rymanowskiego.

O odejściu Rymanowskiego mówi się w TVN 24 od piątku 18 maja. Z naszych informacji wynika, że Bogdan Rymanowski miałby przejść do Polsatu. Tej informacji zaprzecza jednak Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.
Z Bogdanem Rymanowskim i Konradem Piaseckim nie udało nam się skontaktować w tej sprawie.

Po opublikowaniu informacji o przejściu Piaseckiego do TVN 24 i odejściu z tego kanału Rymanowskiego, TVN wydał komunikat. "Za tych 17 lat należą się Bogdanowi podziękowania za to, że wspólnie udało się nam zbudować stację, w której było i jest miejsce na pluralizm poglądów i opinii. Mam nadzieję, że gdziekolwiek będzie pracował w przyszłości, będzie miał swobodę działania i godne siebie miejsce" - mówi, cytowany w komunikacie Adam Pieczyński, szef pionu informacji TVN. "Od września tego roku codzienne poranne programy publicystyczne, a także weekendowe debaty polityczne będzie prowadził Konrad Piasecki, który od 10 lat współpracuje z TVN24. - Widzowie TVN24 znają Konrada i z pewnością przyjmą go z sympatią na antenie w większym niż dotychczas wymiarze" - mówi w komunikacie Michał Samul, zastępca dyrektora pionu informacji TVN.

Konrad Piasecki jest związany z Radiem Zet od 2016 roku, gdzie prowadzi program "Gość Radia Zet". Od 1994 roku był dziennikarzem RMF FM - prowadził codzienne poranne rozmowy "Kontrwywiad RMF FM". Od 2008 roku jest gospodarzem piątkowego programu ”Piaskiem po oczach” w TVN 24.

Bogdan Rymanowski w TVN 24 prowadzi programy: "Kawa na ławę" i "Jeden na jeden".
Bogdan Rymanowski otrzymał tytuł Dziennikarza Roku 2008, a Konrad Piasecki został Dziennikarzem Roku 2015. (KOZ, GDYJ)

(21.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.