Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat szykuje Polsat Games

(fot. Pixaby.com)

Telewizja Polsat planuje uruchomić kanał Polsat Games - dowiedział się "Presserwis".

- Złożyliśmy wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o koncesję na nadawanie Polsat Games - potwierdza Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat. Podaje, że będzie to kanał "o szeroko rozumianej i niezwykle dynamicznie rozwijającej się branży gier w Polsce". - O szczegółach będziemy informować po decyzji KRRiT - zaznacza Matwiejczuk.

Obecnie w portfolio Telewizji Polsat jest 29 kanałów. W 2017 roku miały one łącznie 24,5 proc. udziału w rynku w grupie komercyjnej (dane Nielsen Audience Measurement).

Nadawca chce uruchomić również Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2.

(KOZ, 09.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polskie kanały na nowym multipleksie na Litwie

(fot. Pixaby.com)

Pięć polskojęzycznych kanałów znalazło się w ofercie debiutującego w środę 9 maja nowego lokalnego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej na Litwie.

Z kilku nadajników telewizyjnych na Wileńszczyźnie oglądać będzie można trzy kanały Telewizji Polskiej (TVP Info, TVP Historia i TVP Polonia) oraz dwóch firmy Michał Winnicki Entertainment (Power TV i Nuta TV). Projekt współfinansowany jest przez litewski rząd.

(KOZ, 09.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.