Dział: INTERNET

Dodano: Maj 04, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet debiutuje z programem "Taniec Życia"

Gospodynią programu będzie Paulina Biernat, tancerka znana z "Tańca z gwiazdami".

W niedzielę, 6 maja 2018 roku w Onet.pl będzie można obejrzeć pierwszy odcinek programu "Taniec życia".

Gospodynią programu będzie Paulina Biernat, tancerka znana z "Tańca z gwiazdami". W programie znane osoby będą opowiadać o życiowych doświadczeniach i odczuciach uwalniających się podczas intensywnego treningu. Gościem pierwszego odcinka będzie Conrado Moreno. Program będzie emitowany na Onet.pl, na Facebooku, YouTube oraz Vod.pl.

Pierwszy sezon programu składa się z ośmiu odcinków, które będą emitowane w każdą niedzielę o godz. 10.00.

(JOK, 04.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 04, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Google na konferencji SDP i Ordo luris

Marcin Rola (na zdjęciu trzeci od lewej) w kwietniu prowadził konferencję współorganizowaną przez ONR (screen YouTube.com)

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i organizacja Ordo luris organizują wspólną konferencję na temat obrony wolności słowa w mediach społecznościowych.

Konferencję ”Cenzura w sieci?”, która odbędzie się 8 maja o godz. 10.30, poprowadzi wiceprezes SDP Witold Gadowski. Wezmą w niej udział przedstawiciele m.in. SDP, Google’a, Ordo luris i telewizji internetowej wRealu24.pl. Tą ostatnią ma reprezentować Marcin Rola, prawicowy komentator, były rzecznik prasowy ruchu Kukiz’15. Rola 12 kwietnia poprowadził w siedzibie SDP debatę na temat antypolonizmu współorganizowaną przez skrajny Obóz Narodowo-Radykalny.

(KOZ, 04.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.