Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 30, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artur Boruc twarzą konkursu wódki Stock Prestige

Artur Boruc promuje konkurs Stock Prestige (fot. Facebook.com/StockPrestige)

Stock Polska promuje markę Stock Prestige konkursem pod hasłem "Kibicuj mistrzom z Loży VIP".  Jego twarzą jest były bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej Artur Boruc.

Kampania, w której bierze udział Artur Boruc, prowadzona jest w internecie. Uczestnicy konkursu mogą przygotować pytania do jednej z gwiazd Stock Prestige Show: Boruca, jego żony Sary Boruc lub Piotra Stramowskiego. Nagradzane mają być te najbardziej kreatywne.

Konkurs potrwa do 20 lipca. Nagrodą główną jest voucher o wartości 30 tys. zł na wyjazd dla dwóch osób na wybrany mecz w sezonie 2018/2019. Dodatkowymi nagrodami są zegarki, tablety, piłki z podpisem Artura Boruca oraz butelki Stock Prestige. W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.

Press

Facebook.com/StockPrestige

(AMS, 30.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Męskie Granie po raz kolejny ruszy w trasę

(screen: YouTube.com)

Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków, Gdynia, Warszawa i Żywiec – oto miasta, które w tym roku odwiedzi trasa koncertowa Męskie Granie sponsorowana przez markę Żywiec.

Tegoroczna edycja wystartuje 14 lipca w Poznaniu, a finałowy koncert zaplanowany jest na 25 sierpnia w Żywcu.

"Przed nami dziewiąta edycja trasy Męskie Granie – mówi Maja Bucholc z Grupy Żywiec - W tym roku po raz kolejny odwiedzimy  siedem miast. Dużym zaskoczeniem będzie prawdopodobnie także wyjątkowy skład Męskie Granie Orkiestra, który niedługo poznamy – dodaje.

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie jest marka Żywiec. Na razie szczegóły dotyczace kampanii wspierającej Męskie Granie nie zostały podane.

(AMS, 01.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.