Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Kwiecień 29, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Rutkowska w 24/7Communication

Joanna Rutkowska została public affairs specialist w 24/7Communication (fot. materiały prasowe)

Do zespołu 24/7Communication dołączyła Joanna Rutkowska, obejmując stanowisko public affairs specialist. Będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii public affairs dla klientów agencji.

Rutkowska przez większą część kariery zawodowej związana była z administracją publiczną. Przed dołączeniem do 24/7Communication pełniła funkcję dyrektora ds. projektów strategicznych Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”, gdzie odpowiadała za relacje zewnętrze, sprawy międzynarodowe oraz kwestie legislacyjne. Była również ekspertem krajowych i międzynarodowych grup roboczych, a także reprezentowała organizację w zespole trójstronnym Rady Dialogu Społecznego.

(AMS, 29.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Maj 04, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie będzie dochodzenia ws. oświadczeń majątkowych pracowników KPRM

Anna Plakwicz i Piotr Matczuk wcześniej prowadzili spółkę Solvere, która pracowała przy kampanii "Sprawiedliwe sądy" (screen YouTube.com)

Prokuratura odmówiła wszczęcia dochodzenia ws. podania nieprawdy w oświadczeniach majątkowych dyrektorów w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - poinformowała Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Zdaniem prokuratury pracownicy kancelarii premiera nie zataili posiadania udziałów w spółce "Solvere".

Chodzi o dyrektora Centrum Informacyjnego Rządu Piotra Matczuka i dyrektora Departamentu Obsługi Medialnej Annę Plakwicz, którzy po odejściu z KPRM - według mediów - mieli jako właściciele spółki "Solvere" przygotowywać na zlecenie Polskiej Fundacji Narodowej kampanię billboardową "Sprawiedliwe sądy". Według doniesień medialnych, spółkę "Solvere" mieli założyć jeszcze jako pracownicy kancelarii premiera.

Zawiadomienie do CBA ws. Matczuka i Plakwicz złożyli we wrześniu 2017 roku klub Platformy Obywatelskiej i sekretarz Nowoczesnej. Od listopada warszawska prokuratura okręgowa prowadziła czynności sprawdzające w postępowaniu dot. podania nieprawdy w oświadczeniach majątkowych KPRM.

Z komunikatu prokuratury wynika, że pracownicy KPRM złożyli zeznania majątkowe w terminie i na formularzach zgodnych z obowiązującymi w dniu ich złożenia wzorami. "W oświadczeniach majątkowych składanych w związku z rozwiązaniem stosunku pracy w KPRM, wykazali członkostwo w zarządzie Solvere Sp. z o. o oraz posiadanie po 60 udziałów Spółki" - przekazała prokuratura.

W marcu 2018 roku Matczuk i Plakwicz zostali ponownie zatrudnieni w KPRM, na poprzednio pełnionych stanowiskach.

(PAP, GDYJ, 04.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo