Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Zasępa nowym naczelnym Grupy Super Express

Grzegorz Zasępa objął stanowisko redaktora naczelnego Grupy Super Express, do której należy m.in. dziennik "Super Express” i serwis internetowy Se.pl. Zastąpił Sławomira Jastrzębowskiego, który odchodzi z wydawnictwa.

"Grzegorz Zasępa jest wysokiej klasy specjalistą, zarówno w zakresie mediów tradycyjnych, jak i cyfrowych. Jego powołanie na stanowisko naczelnego Grupy Super Express stanowi gwarancję rozwoju marki w kierunku nowoczesności. Jest menadżerem doświadczonym, ale ciągle młodym i rozwijającym się" - stwierdził w komunikacie prasowym Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej ZPR Media SA, wydawcy "Super Expressu".

Grzegorz Zasępa pracuje w "Super Expressie” od listopada 2003 roku. Początkowo był kierownikiem działu politycznego a od czerwca 2013 roku pełnił funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego.

Jak informowaliśmy, Sławomir Jastrzębowski odchodzi do agencji PR byłego rzecznika PiS Adama Hofmana.

(KOZ, 26.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.