Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Zasępa nowym naczelnym Grupy Super Express

Grzegorz Zasępa objął stanowisko redaktora naczelnego Grupy Super Express, do której należy m.in. dziennik "Super Express” i serwis internetowy Se.pl. Zastąpił Sławomira Jastrzębowskiego, który odchodzi z wydawnictwa.

"Grzegorz Zasępa jest wysokiej klasy specjalistą, zarówno w zakresie mediów tradycyjnych, jak i cyfrowych. Jego powołanie na stanowisko naczelnego Grupy Super Express stanowi gwarancję rozwoju marki w kierunku nowoczesności. Jest menadżerem doświadczonym, ale ciągle młodym i rozwijającym się" - stwierdził w komunikacie prasowym Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej ZPR Media SA, wydawcy "Super Expressu".

Grzegorz Zasępa pracuje w "Super Expressie” od listopada 2003 roku. Początkowo był kierownikiem działu politycznego a od czerwca 2013 roku pełnił funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego.

Jak informowaliśmy, Sławomir Jastrzębowski odchodzi do agencji PR byłego rzecznika PiS Adama Hofmana.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(KOZ, 26.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.