Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 24, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Baron, Niedźwiecki, Stelmach, Metz w kampanii radiowej Trójki

Dziennikarze Programu III Polskiego Radia występują w najnowszej kampanii reklamowej rozgłośni.

W reklamach pojawiają się Piotr Baron, Piotr Metz, Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach i Hirek Wrona. Na razie działania promocyjne obejmują reklamy na autobusach i przystankach w Warszawie, Trójmieście i aglomeracji śląskiej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Polskie Radio planuje większą kampanię Trójki na czerwiec br.

(KOZ, 24.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 25, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polskie Radio 24 zawiesiło dziennikarza za jego wpisy o Magdalenie Ogórek

Rafał Dudkiewicz został zawieszony na co najmniej miesiąc (Screen: YouTube)

Dyrektor Polskiego Radia 24 Paweł Piszczek zawiesił współpracę z dziennikarzem rozgłośni Rafałem Dudkiewiczem za jego wpisy na temat Magdaleny Ogórek.

Rafał Dudkiewicz poinformował o tym na Twitterze. "Dyrektor Polskiego Radia 24, Pan Paweł Piszczek, zakomunikował mi, że na okres przynajmniej miesiąca, zawiesza ze mną współpracę jako dziennikarzem PR24. Powodem zawieszenia współpracy ma być fakt, moich wpisów na TT, dotyczących SLD-owskiej przeszłości dr Magdaleny Ogórek" - napisał Dudkiewicz.

- Usłyszałem, że dyrekcja nie rozwiązuje ze mną umowy, ale przynajmniej na okres miesiąca zawiesza współpracę, a powodem są moje wpisy dotyczące dr Magdaleny Ogórek i przeszłości jej męża - mówi Rafał Dudkiewicz. - Moje wpisy na Twitterze mają charakter czysto subiektywny i prywatny. Jako każdy obywatel mam prawo do komentowania życia publicznego, zwłaszcza osób życia publicznego. Dr Magdalena Ogórek jest osobą życia publicznego - także jej przeszłość czy przeszłość jej męża - dodaje.

Rafał Dudkiewicz w Polskim Radiu 24 prowadził audycje "Kulisy spraw" i "W gruncie rzeczy". Miał być też gospodarzem wieczornej audycji w piątki. - W ubiegłym tygodniu dyrektor mi to zaproponował - mówi.

Paweł Piszczek nie odpowiedział jeszcze na nasze pytania w tej sprawie. 

Zawieszenie Dudkiewicza wywołało lawinę komentarzy na Twitterze. Wojciech Mucha, dziennikarz "Gazety Polskiej" zapowiedział, że nie będzie brał udziału w audycjach Polskiego Radia 24. Poparł go Janusz Schwertner z Onetu. Konrad Piasecki z Radia Zet przypomniał, że cenzurę zlikwidowano w Polsce 29 lat temu. 

(KOZ, 25.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.