Temat: programy telewizyjne

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 17, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kaczyński, Pieńkowski, Emilewicz i Szataniakowie laureatami Nagrody Kisiela "Wprost"

(fot. Michał Kołyga)

Laureatami przyznawanej przez tygodnik "Wprost" (AWR Wprost) Nagrody Kisiela zostali: założyciel Grupy Infor Ryszard Pieńkowski, prezes PiS Jarosław Kaczyński, minister przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz i przedsiębiorcy Mariusz oraz Paweł Szataniakowie.

Wręczenie nagród odbyło się we wtorek 17 kwietnia podczas uroczystości w Cafe Rozdroże w Warszawie. Nagrodę Kisiela w kategorii Publicysta otrzymał Ryszard Pieńkowski, założyciel Grupy Infor, w kategorii Polityk - Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i Jarosław Kaczyński, prezes PiS, a w kategorii Przedsiębiorca - Mariusz i Paweł Szataniakowie, właściciele giełdowej spółki Wielton. 

Nagroda Kisiela został ustanowiona w 1990 roku pod patronatem tygodnika "Wprost". W 2017 roku po raz pierwszy wręczono Nagrody Fundacji im. Stefana Kisielewskiego. W ten sposób rodzina Stefana Kisielewskiego i fundacja odcięły się od nagrody tygodnika "Wprost", który nadal przyznaje Nagrodę Kisiela. Już w 2007 roku część kapituły protestowała przeciwko utrzymywaniu patronatu medialnego przez "Wprost". W konsekwencji Nagrody Kisiela nie były przyznawane w latach 2007-2009. (GDYJ)

(GDYJ, 17.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.