Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Liga hiszpańska znowu w Canal+, ale także w Eleven Sports

El Clásico (screen YouTube/LaLiga Santander)

Canal+ i Eleven Sports nabyły prawa telewizyjne do pokazywania hiszpańskiej ligi piłkarskiej w Polsce na najbliższe trzy sezony. Dla Canal+ oznacza to powrót tych rozgrywek na antenę.

Od sezonu 2015/2016 hiszpańską ligę pokazuje Eleven Sports; Canal+ stracił wówczas te prawa po 18 latach. Nowy kontrakt - na sezony 2018/2019, 2019/2020 i 2020/2021 - będzie obowiązywać od sierpnia br.

W każdej kolejce ligowej Canal+ i Eleven Sports będą mogły pokazywać na żywo po pięć meczów LaLiga Santander. Wyjątek stanowią El Clásico, czyli spotkania FC Barcelony z Realem Madryt, które będą transmitowane w obu stacjach równolegle.

"Nadawcy będą dzielić się meczami, korzystając naprzemiennie z prawa pierwszego wyboru" - podano w komunikacie.

(KOZ, 16.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 17, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Minister edukacji wyprosiła ekipę TVN 24 ze spotkania w Brzegu

"Ja jestem osobą publiczną, a państwo niekoniecznie" - tymi słowami minister Anna Zalewska wypraszała ze spotkania TVN 24 (screen z TVN 24)

Ekipa TVN 24 została wyproszona ze spotkania mieszkańców Brzegu z Anną Zalewską, minister edukacji – podał portal Brzeg24.pl.

O wyjście dziennikarzy TVN 24 poprosiła sama minister Zalewska. "Ja jestem osobą publiczną, a państwo niekoniecznie. Później w różny sposób wykorzystywane są cytaty, więc bardzo państwu podziękujemy. Jeżeli będą pytania, to jeszcze jesteśmy do dyspozycji po spotkaniu, także do zobaczenia, bardzo wam dziękuję" - powiedziała Zalewska zaraz na początku spotkania. Dodała, że powodem, dla którego ekipa TVN 24 nie może być na spotkaniu, jest także brak akredytacji.
"Ja bym chciała z wami szczerze porozmawiać" - tymi słowami Zalewska zwróciła się do zgromadzonych mieszkańców Brzegu, tłumacząc potem, dlaczego ekipa TVN 24 jest na spotkaniu niepożądana.
Dziennikarze TVN 24 nie protestowali i opuścili salę. Stacja nie skomentowała tego zdarzenia.

(AMS, 17.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo