Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Event Manager

„Press” oraz Fundacja Grand Press zatrudnią samodzielnego pracownika działu  eventów.
Miejsce pracy: Warszawa albo Poznań

Wymagania: 

Doświadczenie w samodzielnej organizacji eventów 
Praca w branży minimum 2 lata
Kreatywność i odporność na stress

Oferujemy:

Etat
Wynagrodzenie stałe i premiowe
Pracę przy najważniejszych konkursach profesjonalnych w Polsce

CV plus listy motywacyjne na adres: zgloszenie@press.pl
W tytule wpisz: Event Manager

(09.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 10, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Roman Giertych musi przeprosić dziennikarzy "Wprost"

Roman Giertych musi opublikować przeprosiny na antenie Tok FM (screen z YouTube)

9 kwietnia br. Sąd Apelacyjny w Warszawie zakazał Romanowi Giertychowi rozpowszechniania informacji, iż redakcja tygodnika "Wprost" stanowi zorganizowaną grupę przestępczą, a "Wprost" jest szmatławą gazetą, która powinna zbankrutować. Wyrok jest prawomocny.

Sąd Apelacyjny, jak poinformował wydawca, nakazał opublikowanie na antenie radia Tok FM przeprosin o następującej treści: "Wykonując wyrok sądu przepraszam Agencję Wydawniczo-Reklamową »Wprost« Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za wygłoszenie w rozmowie z Dominiką Wielowieyską w programie »Poranek Radia« na antenie Tok FM dnia 7 lipca 2014 r. nieuzasadnionych ocen dotyczących działalności tygodnika »Wprost« i dziennikarzy pracujących w Agencji Wydawniczo-Reklamowej »Wprost« Sp. z o.o. naruszających renomę tej spółki. Roman Giertych".

- Wyrok jest satysfakcjonujący w zakresie, w jakim sąd zgodził się z powodem, iż została przekroczona zasada dozwolonej krytyki. Porównanie dziennikarzy tygodnika "Wprost", którzy ujawnili kulisy afery podsłuchowej, z grupą przestępczą stanowiło bardzo poważny, nieuprawniony zarzut – poinformowała radca prawny Paulina Piaszczyk, pełnomocnik wydawcy "Wprost". Podała także, że w ustnym uzasadnieniu wyroku sąd wskazał, iż wypowiedzi Romana Giertycha na antenie Tok FM były nieuprawnione, a ponadto obrażające, wulgarne i zniesławiające. Sąd przypomniał, że w debacie publicznej oprócz reguł prawnych obowiązuje kultura wypowiedzi, tym bardziej obowiązuje ona adwokata.

Wyrok jest prawomocny. Roman Giertych powinien go wykonać w ciągu siedmiu dni. Roman Giertych skomentował, że jest zadowolony z tego wyroku, bo sąd oddalił wniosek o przeprosiny w TVN. Dodał też, że nie musi zapłacić zadośćuczynienia w kwocie 20 tys. zł na cel charytatywny. - Przeciwnikowi udało się strzelić jedną, honorową bramkę – dodał Roman Giertych.

(JOK, 10.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo