Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 06, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Smokowski od jesieni ma być w Polsacie

Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski (screen z YouTube.com)

Tomasz Smokowski, który przez 23 lata pracował w Canal+, jesienią ma przejść do Telewizji Polsat – wynika z ustaleń ”Presserwisu”.

Jak się dowiedzieliśmy, Smokowski będzie w kanałach Polsatu komentować m.in. mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów, do której prawa nadawca nabył od sezonu 2018/2019 (rozgrywki traci platforma NC+).

 – Nie mam nic do powiedzenia – ucina Tomasz Smokowski. Dodaje, że do końca sierpnia br. obowiązuje go zakaz konkurencji. Dyrektor sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita również nie chciał się wypowiadać i odesłał nas w tej sprawie do rzecznika prasowego Tomasza Matwiejczuka. - Nie będę odnosić się do spekulacji - stwierdza jednak rzecznik.

Tomasz Smokowski jest jednym z najpopularniejszych komentatorów sportowych. Z końcem listopada ub.r. razem z Andrzejem Twarowskim rozstał się z Canal+. Komentował mecze, prowadził magazyn ”Liga+ Extra”. Od listopada 2011 roku do czerwca 2014 był szefem sportu Canal+. 

Smokowski po wygaśnięciu zakazu konkurencji ma także znaleźć się w zespole internetowego radia sportowego Zapinamypasy.pl, podobnie jak Andrzej Twarowski (jego udział ma być większy). 

 

(KOZ, 06.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: film

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zamiast "Zakochanej Jedynki" będzie "Smoleńsk" - produkcję uznano za najgorszy film 2016 roku

"Smoleńsk" wszedł do kin w 2016 roku (fot. fragment plakatu promocyjnego)

Film „Smoleńsk” Antoniego Krauzego w TVP 1 w niedzielę 8.04 o 21 po „Dziewczynach wojennych” - poinformował na Twitterze w sobotę (7 kwietnia br.) prezes TVP Jacek Kurski. Przed zmianą ramówki o tej porze miała być emitowana komedia romatyczna "Do diabła z miłością".

„Smoleńsk” to opowieść o zmaganiach dziennikarki  (gra ją Beata Fido) z tajemnicą katastrofy smoleńskiej. Film wyreżyserował Antoni Krauze, a scenariusz napisali Tomasz Łysiak, Antoni Krauze, Maciej Pawlicki i Marcin Wolski. Muzykę skomponował Michał Lorenc.

„Smoleńsk” był pokazywany w kinach jesienią 2016 roku. Otrzymał siedem antynagród Węże, w tym dla najgorszego filmu roku "za powrót do kina socrealistycznego w jego najczystszej postaci (tylko z odwróconymi biegunami)" - jak napisano w uzasadnieniu jury.

We wtorek 10 kwietnia br. przypada ósma rocznica katastrofy smoleńskiej.

(08.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo