Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 04, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Koszalin wprowadza "Lożę oszczerców" - a w niej Cejrowski i Matka Kurka

Piotr Wielgucki, bloger znany jako Matka Kurka, będzie gościem "Loży oszczerców" w koszalińskiej rozgłośni publicznej (screen: Telewizja Republika)

Cykl "Loża oszczerców" z komentarzami m.in. Wojciecha Cejrowskiego i Piotra Wielguckiego (bloger Matka Kurka) to jedna z nowości w wiosennej ramówce Polskiego Radia Koszalin.

Cykl "Loża oszczerców" z komentarzami m.in. Wojciecha Cejrowskiego i Piotra Wielguckiego (bloger Matka Kurka) to jedna z nowości w wiosennej ramówce Polskiego Radia Koszalin.

Odświeżona ramówka Radia Koszalin ruszyła we wtorek 3 kwietnia br. "Tworząc ją, myśleliśmy głównie o tym, na co w danej porze dnia mają ochotę nasi słuchacze i jakie mają potrzeby. Nie burzymy przy tym zasadniczego porządku anteny, do której nasi słuchacze są przyzwyczajeni. Pozostawiając wszystko to, co lubią i na co czekają, chcemy ich dodatkowo zaskoczyć, zainteresować, zabawić" - wyjaśnia redakcja w komunikacie prasowym.

W popołudniowym "Studiu Bałtyk" (14-17) wzmocniono publicystykę. Od poniedziałku do piątku o 15.50 w ramach "Loży oszczerców" będą się pojawiać komentarze kolejno: Piotra Cywińskiego ("Sieci", WPolityce.pl), Piotra Goćka (Telewizja Republika, radiowa Jedynka), Wojciecha Cejrowskiego (Program III Polskiego Radia, TVP), Piotra Wielguckiego (bloger Matka Kurka) i Aleksandry Jakubowskiej (Telewizja wPolsce.pl). Cywiński prowadzi już, wraz z Piotrem Semką, "Magazyn międzynarodowy" (w każdy ostatni wtorek miesiąca).
W ramach porannego "Studia Bałtyk" odświeżono m.in. interwencyjny program "Jest sprawa" (wtorki, środy i czwartki o 9.30), który ma lżejszy, poradnikowy charakter. Emitowana dotychczas w niedziele audycja polityczna "Po słowie" została przesunięta na poniedziałek (godz. 9). W paśmie "Na dobry dzień?" (godz. 10-14) pojawiła się audycja "Co jest grane?" prowadzona przez Tomasza Trana.

Nowością jest także emitowany w poniedziałki program Piotra Głowackiego "Filary wolności". Autor przedstawi w nim historię odzyskania przez Polskę niepodległości. Między godz. 23 a 1 w nocy słuchacze mogą zadzwonić do Andrzeja Rudnika prowadzącego "Rozmowy nocą". W weekendy zostanie wprowadzone pasmo "Kulturalna sobota" (godz.16-18). Lista przebojów zmienia porę nadawania (sobota, 20) i wydłuża o godzinę czas emisji. W niedzielę o 10 będzie emitowany program rolniczy "Pola widzenia".

(PAZ, 04.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.