Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa Onet-RAS Polska nagrodzona w konkursie Global Biggies Awards

fot. Newyork.bigdatamedia.org/biggies-awards

Grupa Onet-RAS Polska zajęła drugie miejsce w kategorii Efektywność procesów biznesowych z wykorzystaniem rozwiązań Big Data w konkursie 2018 Global Biggies Awards.

W konkurs Biggies Awards są nagradzane najlepsze praktyki z dziedziny Big Data, jak również produktów i strategii wykorzystujących sztuczną inteligencję stosowanych przez spółki medialne z całego świata.

W konkursie wzięły udział spółki medialne z całego świata realizujące przedsięwzięcia wykorzystujące dane i sztuczną inteligencję.

(KOZ, 26.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Pawlak będzie prezesem spółki Wirtualna Polska Media

Joanna Pawlak (fot. materiały prasowe)

Wirtualna Polska Holding SA zmienia strukturę. Joanna Pawlak, dotychczasowa wiceprezes WP ds. sprzedaży i marketingu, obejmie funkcję prezesa spółki Wirtualna Polska Media SA.

"Po 4 latach czas na zakończenie unii personalnej jaka obowiązywała pomiędzy WP Holding SA, a WP Media SA. Przekazuję mediowe stery Joannie Pawlak. Zespół zarządzający WPH będzie się teraz skupiał na celach holdingowych i równomiernie wspierał wszystkie spółki należące do holdingu w ich operacyjnych celach" – mówi cytowany w komunikacie Jacek Świderski, prezes Wirtualna Polska Holding. Do tej pory to Świderski zajmował stanowisko prezesa Wirtualna Polska Media.

Joanna Pawlak od ponad 20 lat jest związana z rynkiem reklamy, a swoją karierę zawodową rozpoczęła w McCann Erickson. Pracowała w biurze reklamy TVP jako kierownik marketingu. W TV Puls kierowała departamentem sprzedaży i marketingu. W firmie badawczej Gemius zajmowała się komunikacją marketingową. Do Wirtualnej Polski dołączyła w 2004 roku. Jako dyrektor pionu marketingu i sprzedaży odpowiadała za strategię sprzedażową i marketingową spółki. Funkcję wiceprezesa objęła w 2014 roku.

Jednocześnie Grupa WP poinformowała, że Adam Plona, wiceprezes ds. produktu mediowego, awansuje na stanowisko prezesa należącej do WP spółki Domodi. Należą do niej wyszukiwarki modowe Domodi.pl i Allani.pl oraz Homebook.pl - platforma do wyszukiwania produktów wyposażenia wnętrz.

WP podkreśla, że jej strategicznym celem jest osiągnięcie 65 proc. zysku EBITDA pochodzącego z rynku e-commerce w ciągu najbliższych trzech lat.

(GDYJ, 26.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo