Dział: PRASA

Dodano: Marzec 22, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Orlen: czasowo wstrzymaliśmy dostawy na stacje kilku tytułów

Nowe standardy ekspozycji prasy na stacjach Orlenu mają zostać wprowadzone 26 marca (fot.materiały prasowe Orlenu)

Cykliczna optymalizacja oferty - to według komunikatu PKN Orlen powód zniknięcia z oferty stacji kilku pism m.in. „Playboya” i „CKM”.

W specjalnym oświadczeniu biuro prasowe PKN Orlen odniosło się do informacji opublikowanej w  środowy wieczór na stronie internetowej tygodnika „Newsweek”. Pracownik koncernu w rozmowie z dziennikarzem gazety poinformował, że prezes Orlenu Daniel Obajtek stworzył listę tytułów, których nie będzie można kupić na stacjach. Znalazły się na niej m.in. miesięcznik ”Playboy” i ”CKM”. Dodał, że jest też lista magazynów, które mają być promowane – m.in. ”Tygodnik do Rzeczy”.

„Informacja o rzekomym wycofaniu ze stacji paliw Orlen części prasy jest nieprawdziwa. W ramach cyklicznej optymalizacji oferty prasowej względem możliwości ekspozycyjnych, czasowo wstrzymana została dostawa na stacje kilku tytułów, różnych kategorii. Stan ten potrwa do czasu wypracowania nowych standardów ekspozycji. Termin ich wprowadzenia został zaplanowany na 26 marca” - napisano w oświadczeniu.

 

(PAZ, 22.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.