Dział: RADIO

Dodano: Marzec 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Tekieli wicedyrektorem radiowej Jedynki prawdopodobnie od czwartku

Robert Tekieli z wicedyrektora Polskiego Radia 24 przejdzie na stanowisko wicedyrektora Jedynki (screen z YouTube/TV Republika)

Robert Tekieli w tym tygodniu ma objąć stanowisko zastępcy dyrektora Programu I Polskiego Radia - wynika z ustaleń ”Presserwisu”.

O tym, że Robert Tekieli - obecnie wicedyrektor Polskiego Radia 24 - może objąć analogiczne stanowisko w Jedynce, informowaliśmy w zeszłym tygodniu. Z naszych informacji wynika, że Tekieli do Jedynki przejdzie prawdopodobnie od czwartku 15 marca. Obecny wicedyrektor Programu I Marek Mądrzejewski poszedł na urlop.

Robert Tekieli wicedyrektorem Polskiego Radia 24 został 24 maja 2017 roku. Jest felietonistą "Gazety Polskiej". W przeszłości był m.in. redaktorem naczelnym "Brulionu", dyrektorem programowym Radia Józef i wicenaczelnym tygodnika „Ozon".

(KOZ, 13.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zarząd Polskiego Radia: Badzio rezygnując z felietonów Stankiewicza przekroczył swoje kompetencje

Paweł Badzio (fot. Polskie Radio)

Paweł Badzio przekroczył swoje kompetencje rezygnując z felietonów Andrzeja Stankiewicza – poinformował w komunikacie zarząd Polskiego Radia. Jednocześnie podał, że Badzio od 1 marca nie pełni funkcji dyrektora Polskiego Radia 24.

”Zarząd Polskiego Radia nie został uprzedzony o tej decyzji i nie wyraził na nią zgody” – napisał zarząd w krótkim oświadczeniu rozesłanym do mediów.

Paweł Badzio zrezygnował z felietonów dziennikarza Onetu Andrzeja Stankiewicza po publikacji portalu, w której wspólnie z Andrzejem Gajcy opisali notatkę polskiej ambasady w Waszyngtonie. Napisali m.in., że "Amerykanie wprowadzili szczególne sankcje wobec polskich władz – do czasu przyjęcia zmian w ustawie o IPN prezydent ani wiceprezydent USA nie będą się z nimi spotykać".

Paweł Badzio w niedzielę powiedział nam, że to była jego decyzja, ale odmówił odpowiedzi na pytanie, jaki był jej powód. – Mam nadzieję, że się spotkamy (z Andrzejem Stankiewiczem - przyp. red.), żeby obgadać pewne rzeczy – uciął rozmowę.

Felietony Andrzeja Stankiewicza pojawiały się w Polskim Radiu 24 od września 2016 roku.

(KOZ, 14.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo