Dział: RADIO

Dodano: Marzec 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ośmioosobowa ekipa Polskiego Radia na mundial w Rosji

Polskie Radio wysyła na tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji siedem osób. Ósmą osobą obsługującą imprezę będzie moskiewski korespondent rozgłośni. 

Mundial dla Polskiego Radia relacjonować będą dziennikarze naczelnej redakcji sportowej: Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski, Tomasz Kowalczyk, Adam Malecki, Jan Kałucki, a także Robert Skrzyński z Radia Wrocław, Marek Solecki z Radia Kraków i korespondent Polskiego Radia w Moskwie Maciej Jastrzębski.
Polskie Radio ma prawa do transmitowania mistrzostw.

(KOZ, 08.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dyrektor Polskiego Radia 24 prawdopodobnie straci stanowisko

Paweł Badzio, podobnie jak wicedyrektor Robert Tekieli, jest obecnie na zwolnieniu lekarskim (fot. Polskie Radio)

W Polskim Radiu prawdopodobnie dojdzie do zmiany dyrektora Polskiego Radia 24 – dowiedział się ”Presserwis”. Według dziennikarzy stacji ze stanowiskiem pożegna się kierujący anteną Paweł Badzio.

Z naszych ustaleń wynika, że zarówno dyrektor Paweł Badzio, jak i jego zastępca Robert Tekieli są obecnie na zwolnieniach lekarskich. Czasowo anteną kieruje sekretarz redakcji Polskiego Radia 24 Joanna Turek. Prezes Polskiego Radia Jacek Sobala szuka już następcy Pawła Badzio, a ten - według naszych informatorów - ma zostać odwołany ze stanowiska. – W poniedziałek będę w pracy – tylko tyle mówi "Presserwisowi" Paweł Badzio.

Z kolei Robert Tekieli (wicedyrektorem Polskiego Radia 24 jest od maja ub.r.) może przejść na stanowisko wicedyrektora Programu I Polskiego Radia. Już wcześniej był wskazywany jako kandydat na dyrektora tej anteny. Nie udało nam się z nim skontaktować.

Paweł Badzio dyrektorem i redaktorem naczelnym Polskiego Radia 24 został pod koniec kwietnia ub.r. Odkąd zaczął kierować anteną, wzrosła jej słuchalność. Wcześniej pracował w Polskiej Agencji Prasowej, gdzie był szefem działu media i gospodarka. Związany był także m.in. z "Gazetą Bankową" (Fratria), Telewizją Republika, Radiem Wnet i Telewizją Polską.

Rzeczniczka Polskiego Radia Małgorzata Kaczmarczyk nie odpowiedziała na nasze pytania w sprawie planowanych zmian w kierownictwie Polskiego Radia 24.

(KOZ, 09.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo