Dział: RADIO

Dodano: Marzec 06, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowa prezes Radia Wrocław wprowadza zmiany w ramówce stacji

(fot.pixabay.com)

Na antenę Radia Wrocław wrócił program ”Loża szyderców”. To jedna ze zmian w ramówce stacji.

– Radio Wrocław przypominało ostatnio do godziny 20 trochę radio komercyjne, a po 20 była trzygodzinna misja – mówi Jolanta Piątek, która jest prezesem rozgłośni od grudnia ub.r.

Poranny program ”Poranek z Dolnego Śląska” (od 6 do 8) nie jest już prowadzony przez duet – gospodarzem pozostaje Tomasz Sikora, a dotychczasowa współprowadząca Katarzyna Górna-Drzewosz na zmianę z Magdaleną Bajor przygotowuje program popołudniowy.

Nowością jest magazyn ”Program bez VAT” (o 14), w którym Filip Marczyński ma omawiać zagadnienia dotyczące ekonomii i gospodarki.

Program ”Popołudnie z Dolnego Śląska” (od 15 do 17) ma teraz formułę magazynu reporterskiego. – Przez ostatnie dwa lata nie mieliśmy przeglądu dnia z Dolnego Śląska – mówi Jolanta Piątek.

Do ramówki wróciła ”Loża szyderców”, którą od poniedziałku do czwartku o 17 prowadzić będą Tomasz Sikora i Piotr Osowicz. W piątki w tym paśmie pojawiać się mają po przerwie ”Rozmówki czesko-niemieckie” – obecna prezes Jolanta Piątek prowadziła tę audycję wcześniej z germanistą Tomaszem Gabisiem. Gospodarzami ”Rozmówek” będą teraz Tomasz Sikora i Katarzyna Łuczkiewicz.

Wraca także audycja ”Młyńskie koło” Artura Młyńskiego (w czwartki od 22 do 24). Nowościami będą programy ”Strefa Pełecha” (we wtorki o 22) Krzysztofa Pełecha i ”Różne barwy jazzu” (w niedziele o 21) Andrzeja Patlewicza.

Ponadto na antenę wrócą także relacje wydarzeń sportowych w weekendy w nowym magazynie ”Popołudnie kibica” (sobota i niedziela od 18 do 20).

Radio Wrocław w fali sierpień ub.r. - styczeń br. miało we Wrocławiu 5,5 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar Millward Brown).

(KOZ, 06.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gorączka złota" w Radiu Złote Przeboje

(fot. Radio Złote Przeboje)

Radio Złote Przeboje przygotowało dla swoich słuchaczy nową zabawę. Loteria "Gorączka złota" jest rozgrywana na antenie stacji w porannym paśmie, od poniedziałku do piątku o godz. 9:40. Prowadzącym jest Kamil Baleja.

Codziennie uczestnicy mogą wygrać do 5000 złotych. W puli nagród jest ponad 200 tysięcy złotych. Aby wziąć udział w loterii, słuchacz musi wysłać wiadomość SMS na wskazany numer telefonu.

"Gorączka złota" potrwa do 27 kwietnia br. Zabawa jest promowana na antenie i stronie internetowej rozgłośni.

(POL, 07.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.