Dział: RADIO

Dodano: Luty 23, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rmf24.pl nie chce anonimowości w komentarzach użytkowników serwisu

Grupa RMF zrezygnowała w serwisie Rmf24.pl z własnego systemu komentarzy na rzecz wtyczki z komentarzami z Facebooka. Nadawca testuje nowe rozwiązanie.

– W trosce o kulturę dyskusji pod artykułami RMF postanowił, na razie testowo, wprowadzić możliwość komentowania za pomocą mechanizmów dostępnych na Facebooku – informuje Blanka Baranowska, zastępca dyrektora informacji RMF FM. – Zależy nam na merytorycznych uwagach, ale nie akceptujemy obraźliwych i wulgarnych wpisów, których autorzy często ukrywają się pod anonimowymi postami – tłumaczy Baranowska i dodaje, że ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie za kilka miesięcy.

Serwis Rmf24.pl w styczniu br. miał 3,2 mln użytkowników (dane PBI/Gemius).

(KOZ, 23.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Luty 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patrycjusz Wyżga poprowadzi "Zapraszamy do Trójki"

Patrycjusz Wyżga od października 2007 roku pracował w Grupie TVN (screen Tvn24bis.pl)

Patrycjusz Wyżga po ponad 10 latach odchodzi z Grupy TVN do Programu III Polskiego Radia - dowiedział się "Presserwis".

Patrycjusz Wyżga w październiku 2016 roku zaczął współpracować z radiową Trójką - początkowo jako jeden z prowadzących "Informator ekonomiczny", później także "Bardzo ważnego projektu". Z naszych informacji wynika, że dziennikarz z końcem lutego kończy pracę w Grupie TVN i na stałe dołącza do zespołu Programu III - będzie jednym z gospodarzy popołudniowego magazynu "Zapraszamy do Trójki", nadawanego od poniedziałku do piątku między godz. 16 a 19. Nadal ma także prowadzić "Informator ekonomiczny" i "Bardzo ważny projekt".

- Praca w Trójce była moim marzeniem odkąd zainteresowałem się mediami, a zainteresowałem się dzięki słuchaniu Trójki na przełomie jednego i drugiego tysiąclecia - mówi Patrycjusz Wyżga. - Propozycja prowadzenia, w zasadzie najbardziej prestiżowej audycji publicystycznej Trójki, była kusząca. Postanowiłem z niej skorzystać - dodaje.

Patrycjusz Wyżga w TVN 24 BiŚ (wcześniej TVN CNBC Biznes, TVN CNBC i TVN 24 Biznes i Świat) prowadził "24 godziny", "Dzień na świecie", "Świat o czwartej" i "Otwarcie dnia". Do Grupy TVN dołączył w październiku 2007 roku. Początkowo był reporterem w biznesowym kanale grupy.

Zanim Wyżga trafił do Grupy TVN, pracował już w radiu - m.in. w Radiu Warszawa, Radiu Sfera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i Radiu Grudziądz (dziś Eska Grudziądz).
Jesienią ub.r. z Trójki - po tym jak nie dostał zgody zarządu Polskiego Radia na współpracę z TVN 24 - odszedł Robert Kantereit, prowadzący popołudniowe "Zapraszamy do Trójki" od poniedziałku do czwartku. Obecnie gospodarzami audycji są: Michał Olszański, Kuba Strzyczkowski, Marcin Pośpiech, Krystian Hanke.

(KOZ, 26.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo