Dział: INTERNET

Dodano: Luty 20, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Radio Książki" - nowy cykl podcastów Michała Nogasia

Michał Nogaś związany jest z "Gazetą Wyborczą" od końca października 2016 roku (screen Wyborcza.pl)

We wtorek 20 lutego zadebiutował cykl podcastów Michała Nogasia "Radio Książki".

Co tydzień w serwisie Wyborcza.pl i na stronie Audioteka.pl będzie można odsłuchać rozmowy Nogasia ze znanymi polskimi pisarzami. Nie ma założonego czasu trwania cyklu.

Wcześniej Michał Nogaś tworzył podcast "Z półki Nogasia" zamieszczony na Wyborcza.pl. Miał również dwa programy wideo "Książka dnia" i "Nogaś na stronie". Żaden z tych formatów nie jest już realizowany. Nogaś ma pojawić się jednak niebawem na Wyborcza.pl w materiałach wideo w nowej formule.

Michał Nogaś dołączył do działu kultury "Gazety Wyborczej" z końcem października 2016 roku. Wcześniej przez 16 lat związany był z radiową Trójką.

(KOZ, 20.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 20, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marquard Media Polska z nowym działem social media newsroom

(fot. pixabay.com)

Wydawnictwo Marquard Media Polska utworzył nowy dział - social media newsroom. Szefową została Zuzanna Osmólska.

Nowy dział zajmie się obsługą serwisów Marquard Media Polska w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook) oraz tworzeniem treści viralowych. Poza tym w ramach newsroomu powstał zespół video. Szefową została Zuzanna Osmólska, która przeszła do Marquard Media Polska z Wirtualnej Polski. Koordynatorem zewnętrznym jest Filip Cieślak, niezależny social media consulting.

Ponadto w serwisie Hotmoda.pl trwają testy tekstów z galeriami produktów, które prowadzą użytkowników bezpośrednio do internetowych sklepów. Jeśli testy wypadną korzystnie, takie rozwiązanie zacznie być testowane w serwisie HarpersBazaar.pl.
Wydawnictwo Marquard Media Polska w dziale mężczyźni ma serwisy: Esquire.pl, Playboy.pl, CKM.pl, Autostuff.pl; w dziale gwiazdy i plotki będą Kozaczek.pl, Papilot.pl, Zeberka.pl; w dziale moda, uroda i fitness mają być Boska.pl, Hotmoda.pl, Voyage.pl, HarpersBazaar.pl; w dziale kobiety i rodzina będą Cosmopolitan.pl, Joy.pl, Milionkobiet.pl, SuperMamy.pl, Shape.pl.

(JOK, 20.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo