Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Bugała straszy prawnikami Orlenu

Była szefowa redakcji serwisów TVP Info Ewa Bugała, która przeszła do PKN Orlen ostrzegła, że podważanie jej doświadczenia spotka się z reakcją prawników.

Ewa Bugała poinformowała o tym ta Twitterze, po tym jak w mediach, w tym społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych uwag dotyczących jej przejścia z Telewizji Polskiej do PKN Orlen, gdzie ma jej podlegać m.in. biuro prasowe i media korporacyjne. Bugała odesłała też do swojego biogramu na stronach Orlenu.
Ewa Bugała do TVP trafiła w 2012 roku. Początkowo była asystentką reporterów, a od 2016 roku reporterką ”Wiadomości” TVP 1. Później została szefową i prowadząca magazyn ”Nie da się ukryć” w TVP Info. W czerwcu 2017 roku Bugała objęła stanowisko szefowej redakcji serwisów TVP Info.

(MAK, 09.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.