Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Bugała straszy prawnikami Orlenu

Była szefowa redakcji serwisów TVP Info Ewa Bugała, która przeszła do PKN Orlen ostrzegła, że podważanie jej doświadczenia spotka się z reakcją prawników.

Ewa Bugała poinformowała o tym ta Twitterze, po tym jak w mediach, w tym społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych uwag dotyczących jej przejścia z Telewizji Polskiej do PKN Orlen, gdzie ma jej podlegać m.in. biuro prasowe i media korporacyjne. Bugała odesłała też do swojego biogramu na stronach Orlenu.
Ewa Bugała do TVP trafiła w 2012 roku. Początkowo była asystentką reporterów, a od 2016 roku reporterką ”Wiadomości” TVP 1. Później została szefową i prowadząca magazyn ”Nie da się ukryć” w TVP Info. W czerwcu 2017 roku Bugała objęła stanowisko szefowej redakcji serwisów TVP Info.

(MAK, 09.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Bugała groziła, łagodziła i zrezygnowała z pracy w PKN Orlen

Ewa Bugała

Ewa Bugała, która przeszła do PKN Orlen z TVP Info poinformowała, że rezygnuje z nowej pracy. „Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu”.

O swojej rezygnacji Ewa Bugała poinformowała na Twitterze: „Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw. Do zobaczenia” - napisała.

Bugała z TVP Info przeszła do PKN Orlen na stanowisko dyrektor biura komunikacji korporacyjnej. Ostrzegała, że podważanie jej doświadczenia spotka się z reakcją prawników Orlenu. Jeszcze tego samego dnia łagodziła tę groźbę, pisząc, że „poprzedni wpis rzeczywiście mógł zabrzmieć zbyt mocno, ale chodziło o pojawiające się groźby i oszczerstwa pod moim adresem. Kompetencje natomiast potwierdzi moja praca. Proszę zatem Państwa o szansę i czas, żebym mogła się na niej skupić. Do usłyszenia niebawem!”.

Ewa Bugała do TVP trafiła w 2012 roku. Początkowo była asystentką reporterów ”Wiadomości” TVP 1, a po tym jak prezesem TVP został Jacek Kurski, zaczęła przygotowywać materiały do serwisu informacyjnego telewizyjnej jedynki. Później została szefową i prowadzącą magazyn ”Nie da się ukryć” w TVP Info. W czerwcu 2017 roku Bugała objęła stanowisko szefowej redakcji serwisów TVP Info. Wielokrotnie była oskarżana o szerzenie prorządowej propagandy.

(MAK, TAD, 09.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.