Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Luty 02, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Na rynek wchodzi Folx, sieć komórkowa dostępna w aplikacji mobilnej

Startuje kampania wspierająca debiut Folx (fot. materiały prasowe)

Z początkiem lutego na polskim rynku zadebiutowała marka Folx – pierwsza w kraju sieć komórkowa dostępna w aplikacji mobilnej.

Za obsługę mediową klienta odpowiada agencja SalesTube należąca do Group One, która w ramach współpracy przygotowała m.in. strategię komunikacji mediowej wokół wejścia usługi na rynek, poprowadzi też stałe aktywności przez cały rok. Do zadań SalesTube należy planowanie i zakup mediów oraz pełna optymalizacja działań. Współpraca została nawiązana w wyniku zapytania ofertowego i ma charakter długofalowy. Za kreację odpowiadają agencje Super Super i albo/albo.

Kampania promująca nową na rynku usługę skierowana jest do mieszkańców największych polskich miast, takich jak Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław i terenów konurbacji śląskiej. Aktywności odbywają się głównie w internecie, ale zaplanowano też m.in. citylighty i obecność w kinach.

Folx to sieć komórkowa dostępna w aplikacji na smartfony. Oferuje internet, rozmowy i SMS-y, ale nie ma punktów sprzedaży. Firma postawiła na aplikację, za pomocą której odbywa się cały kontakt z klientem. Wystarczy założyć konto, zamówić kartę SIM, którą przywozi kierowca, i podpiąć kartę płatniczą do aplikacji, dzięki czemu płatności realizowane są automatycznie. Folx ma tylko jedną ofertę nazwaną subskrypcją.

(AMS, 02.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Luty 05, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pracownik polskiego magazynu firmy Amazon umarł po ośmiu dniach pracy

(fot. pixabay.com)

Na terenie polskiego oddziału Amazona w Szczecinie-Kołbaskowie po nocnej zmianie znaleziono martwego pracownika - dowiedział się Money.pl.

Do zdarzenia doszło w sobotę wczesnym rankiem. - Dzienna zmiana musiała czekać na zewnątrz, aż policja, prokuratura i pogotowie skończą czynności. Potem w pracy, ze względu na żałobę, nie było muzyki - mówi źródło Money.pl. Nocna zmiana w szczecińskim zakładzie kończy pracę o 4.30. Poranna zaczyna półtorej godziny później.

Według informacji Money.pl zmarły pracownik miał 69 lat i pracował w Amazonie zaledwie od ośmiu dni. Tą pierwszą wiadomość potwierdziła szczecińska prokuratura. Prokurator rejonowy był na miejscu i nadzorował pracę policjantów. - Na tym etapie wykluczyliśmy udział osób trzecich - mówi aspirant sztabowy Iwona Grefenheim z policji w Policach.

- Prokuratura prowadzi postępowanie, które ma ustalić wszystkie okoliczności związane z tym zgonem - potwierdza rzecznik prasowa szczecińskiej prokuratury, Joanna Biranowska-Sochalska.

(05.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.