Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Filip Memches nowym szefem publicystyki w TVP Kultura

Filip Memches (screen: YouTube)

Filip Memches, dziennikarz Polskiego Radia 24, został kierownikiem redakcji publicystyki i literatury TVP Kultura - dowiedział się Press.pl.

Memches oficjalnie rozpoczął pracę w telewizji w czwartek 1 lutego br.  W 2017 roku dziennikarz trafił do zespołu Polskiego Radia 24. Od września ub.r. prowadzi program "W gruncie rzeczy". W latach 2012-2017 był sekretarzem działu Opinie w dzienniku „Rzeczpospolita” (Gremi Media), z którym wcześniej współpracował jako publicysta. Był też członkiem redakcji sobotnio-niedzielnego dodatku "Rz" „Plus Minus”.

Do września 2017 roku kierownikiem redakcji literatury i publicystyki TVP Kultura był Tomasz Kempski. Następnie p.o. kierownikiem została Katarzyna Kościelak, szefowa informacji kulturalnych w TVP Kultura.  

(Mackuch, 01.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat przerwał film dla orędzia premiera, widzowie oburzeni

Premier Mateusz Morawiecki wygłosił orędzie ws. kryzysu na linii Polska-Izrael (screen YouTube.com)

Polsat w czwartek wieczorem przerwał emisję filmu ”Diabeł ubiera się u Prady”, by pokazać orędzie premiera Mateusza Morawieckiego ws. kryzysu na linii Polska-Izrael. Ruch stacji oburzył widzów na jej facebookowym profilu.

Początkowo orędzie premiera Morawieckiego miały o godz. 20 wyemitować Polsat i Polsat News. Polsat z tego powodu opóźniał emisję filmu ”Diabeł ubiera się u Prady” (miał zacząć się o 20.05). ”Nie potraficie zacząć filmu o czasie???”, ”Chyba w Polsat nie wiecie co to jest 20.05!!! To jakieś żarty już jest 20.18!!!”, ”Reklamują że film o 20.05 a jest 20.20 Masakra Polsat” - pisali widzowie na profilu Polsatu na Facebooku. Według wpisów internautów, film zaczął się o 20.22, ale orędzia nie pokazano.

Jednak po godz. 21 Polsat przerwał film i wyemitował orędzie premiera. ”Czy właśnie przerwano film i włączono Morawieckiego? Czy Was Bóg opuścił?”, ”Ja już myślałem, że stan wojenny mamy”, ”Jak mogliście przerwać film!!!!???” - oburzali się widzowie na Facebooku.

- Uznaliśmy, że ze względu na wagę obecnej sytuacji nasi widzowie powinni mieć możliwość obejrzenia orędzia premiera Morawieckiego - tłumaczy Press.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

(KOZ, 01.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.