Dział: INTERNET

Dodano: Luty 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Znane osoby w USA tracą obserwujących na Twitterze

(fot. Pixabay.com)

Ponad milion obserwujących zniknęło z kont kilkudziesięciu znanych użytkowników Twittera w Stanach Zjednoczonych. To efekt ujawnienia działalności firm, które sprzedają fałszywych followersów – informuje „The New York Times”.

W Stanach Zjednoczonych obserwujących na Twitterze stracili artyści, przedsiębiorcy, sportowcy i ludzie z branży medialnej, którzy od firmy Devumi kupili followersów lub sztuczne zaangażowanie. Rzecznik Twittera nie odpowiedział na pytanie, czy firma czyściła fałszywe konta. „New York Times” ujawnił, że praktycznie wszyscy obserwujący, oferowani przez firmę Devumi to boty. Twitter nie zezwala na kupowanie followersów.

(01.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszyło radio sportowe Zapinamypasy.pl

W czwartek 1 lutego rano rozpoczęło nadawanie internetowe radio sportowe Zapinamypasy.pl.

Pierwszą audycję poprowadzili Michał Gąsiorowski (były dziennikarz radiowej Trójki) i Mikołaj Kruk (były dziennikarz Radia Zet). W zespole Zapinamypasy.pl znaleźli się również m.in. Marek Furjan (komentator tenisa w Eurosporcie i Eleven Sports), Tomasz Zieliński Mateusz Juza (wcześniej Radiogol.pl) i Mateusz Ligęza.
W radiu pracować będą także, po wygaśnięciu okresu zakazu konkurencji, byli dziennikarze Canal+ Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski.
Stację Zapinamypasy.pl uruchomiła spółka Remes Sport SA.

(Eleven Sports i Sportklub, 01.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.