Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP wprowadzi do ramówki medyczny talk-show

Program "The Doctors" emitowany jest od 2008 roku przez telewizję CBS (screen z Youtube)

Telewizja Polska planuje wprowadzić do ramówki medyczny talk-show "Lekarze". Premierę zaplanowano późną wiosną tego roku - dowiedział się "Presserwis". Ruszył właśnie casting do programu.    

Według naszych informacji na wprowadzenie nowego programu zgodziła się już rada nadzorcza TVP. Tytuł "Lekarze" jest roboczy. Ma to być medyczny talk-show, w którym celebryci w asyście ekspertów i zaproszonej publiczności mówić będą o różnych sposobach leczenia chorób i metodach dbania o zdrowie. Publiczność ma także zadawać specjalistom w studiu pytania, których wstydzi się zadać własnemu lekarzowi.
Program oparty jest na amerykańskim formacie "The Doctors" emitowanym od 2008 roku przez telewizję CBS. Program ma także lokalne wersje w Kanadzie, Meksyku, Australii, Irlandii, Szwecji i Finlandii. W Polsce prezentować go będzie raz w tygodniu TVP 1.

(Mackuch, 01.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.