Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Specjalne audycje w związku z igrzyskami w Polskim Radiu

(fot. pixabay.com)

Polskie Radio w związku z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w południowokoreańskim Pjongczangu przygotowuje specjalne audycje.

Najwięcej relacji pojawi się w radiowej Jedynce. Wejścia z igrzysk planowane są w specjalnych audycjach "Prosto z Pjongczangu", które nadawane będą co godzinę od 4 do 20. O 16 pojawiać ma się "Kronika z Pjongczangu", pięciominutowy skrót najważniejszych informacji z olimpiady.

W ramach "Studia w Pjongczang" przewidziane są transmisje z najważniejszych wydarzeń, w tym startów Polaków. Każdego dnia ma ono trwać od 1 do 2,5 godz.

W Trójce Tomasz Gorazdowski z Pjongczangu będzie relacjonować igrzyska, prócz serwisów informacyjnych, także w specjalnym programie "Studio olimpijskie" o 7.40 i 16.20 oraz w niedzielnej audycji "Trzecia strona medalu".

Z kolei w Czwórce popołudniowy program sportowy przekształci się w "Czwórkowy przegląd olimpijski" (od poniedziałku do piątku o 16.45, w weekendy o 22).

Jak informowaliśmy, Polskie Radio do Pjongczangu wyśle ośmioosobową ekipę. Będą to: Cezary Gurjew (łyżwiarstwo szybkie i short track), Sylwia Urban (biathlon, bobsleje, saneczkarstwo i narciarstwo alpejskie), Tadeusz Kwaśniak (skoki narciarskie, bobsleje, biegi narciarskie), Krzysztof Klepczyński (skoki narciarskie i snowboard) i Marek Solecki (skoki narciarskie, bobsleje, biegi narciarskie), a także reporterzy Tomasz Gorazdowski i Witold Banach. Ósmą osobą będzie inżynier Michał Jakubik.

Relacjom z igrzysk olimpijskich na antenach Polskiego Radia poświęcona będzie kampania reklamowa, która obejmie TVP Sport, TVP Info, Polsat Sport i TV Republika. Przygotowała ją Agencja Promocji Polskiego Radia.

Polskie Radio nabyło od Discovery Communications sublicencję na transmitowanie Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongczangu. Odbędą się one w dniach 9-25 lutego 2018 roku.

(KOZ, 26.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Nisztor wśród prowadzących "Kulisy spraw" w Polskim Radiu 24

Piotr Nisztor w TV Republika prowadzi program ”Rozmowa ściśle jawna” (screen z YouTube)

Piotr Nisztor z "Gazety Polskiej Codziennie" dołączył do grona prowadzących audycję "Kulisy spraw" w Polskim Radiu 24.

W roli gospodarza programu Nisztor zadebiutował w czwartek 24 stycznia. Jego gościem był Mariusz Łapiński, minister zdrowia w rządzie Leszka Millera.

"Kulisy spraw" nadawane są w Polskim Radiu 24 od poniedziałku do piątku o 19.15. Audycję prowadzą również Jerzy Jachowicz, Rafał Dudkiewicz i Łukasz Kurtz.

Wcześniej Piotr Nisztor miał w Polskim Radiu 24 prowadzić poranki, ale ostatecznie to się nie stało.

Piotr Nisztor w TV Republika prowadzi program "Rozmowa ściśle jawna". Był współautorem artykułów we "Wprost", w których ujawniano podsłuchane rozmowy polityków. Pracował m.in. w "Rzeczpospolitej", "Pulsie Biznesu" i "Dzienniku". 

(KOZ, 26.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo