Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 24, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radiowa Jedynka bez redakcji audycji dziecięcych i młodzieżowych

W strukturze Programu I Polskiego Radia nie będzie już redakcji audycji dziecięcych i młodzieżowych. Jacek Raginis-Królikiewicz i Dominika Jenc stracili stanowiska szefów redakcji audycji dziecięcych i młodzieżowych w Jedynce.

Jacek Raginis-Królikiewicz od końca sierpnia 2016 roku był kierownikiem redakcji, a Dominika Jenc była jego zastępcą. Z naszych informacji wynika, że oboje zostają w zespole Jedynki.
Dominika Jenc była również szefową internetowo-cyfrowego Radia Dzieciom. Obecnie stacją kieruje Daria Druzgała, a sekretarzem redakcji jest Klaudia Borowa.

Raginis-Królikiewicz jest producentem, scenarzystą, reżyserem programów i seriali telewizyjnych. W 2016 roku przez kilka miesięcy był wicedyrektorem Jedynki. Jenc wcześniej pracowała w redakcji audycji ”Cztery pory roku” Programu I.

(KOZ, 24.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.