Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 23, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eurosport na czas zimowych igrzysk uruchamia dodatkowe kanały

(fot. pixabay.com)

Eurosport na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu uruchomi trzy dodatkowe kanały.

Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 wystartują 9 lutego 2018. Mają nadawać przez całą dobę i nie będą emitować reklam. - To operatorzy zadecydują o formie i sposobie udostępniania kanałów swoim abonentom - informuje Agnieszka Jurkiewicz, corporate communications manager w Discovery Networks. - W zależności od operatora kanały będą udostępniane widzom w języku angielskim lub z polskim komentarzem - dodaje.
Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu odbędą się w dniach 9-25 lutego.

(KOZ, 23.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 23, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dyrektor PISF: zrobimy wszystko, żeby nominacja dla "Twojego Vincenta" zamieniła się w Oscara

"Twój Vincent" (screen z YouTube.com)

Polski Instytut Sztuki Filmowej zrobi wszystko, żeby nominacja dla "Twojego Vincenta" zamieniła się w Oscara - zadeklarował dyrektor PISF Radosław Śmigulski. To kolejny przykład na to, że polscy animatorzy należą do czołówki światowej - dodał.

"Twój Vincent" w reż. Doroty Kobieli i Hugh Welchmana, pierwszy film pełnometrażowy stworzony w całości techniką animacji malarskiej, otrzymał we wtorek nominację do Oscara w kategorii Pełnometrażowy Film Animowany.

"Instytut zrobi wszystko, jeżeli chodzi o możliwości organizacyjne, żeby ta nominacja zamieniła się w Oscara. Będziemy pracowali wraz z producentem i reżyserami nad wspólnym planem promocyjnym, żeby to było porządnie zorganizowane i żeby stworzyć szanse dla filmu" - powiedział Śmigulski.

Dodał, że gratuluje twórcom produkcji, szczególnie z uwagi na fakt, że "jest to koprodukcja polsko-brytyjska, natomiast reżyserem i głównymi animatorami tego filmu są Polacy". "To było w większości realizowane w polskich studiach, więc to jest kolejny przykład na to, że polscy animatorzy należą do czołówki światowej" - powiedział.

Dyrektor PISF podkreślił, że znalezienie się na liście pięciu filmów, które są nominowane do Oscara jest "gigantycznym sukcesem". (PAP)

(23.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.