Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 23, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Tekieli kandydatem na dyrektora radiowej Jedynki

Robert Tekieli, wicedyrektor Polskiego Radia 24 (screen z YouTube.com/Telewizja Republika)

Robert Tekieli, wicedyrektor Polskiego Radia 24, jest wymieniany jako kandydat na dyrektora Programu I Polskiego Radia - wynika z ustaleń "Presserwisu".

O tym, że Robert Tekieli jest typowany na szefa tej anteny, usłyszeliśmy zarówno w Polskim Radiu 24, jak i w Jedynce. Jednak nie udało nam się potwierdzić tych informacji oficjalnie. Sam Tekieli oraz zarząd spółki - prezes Jacek Sobala i członek zarządu Mariusz Staniszewski - nie odbierali od nas w poniedziałek telefonów.
Robert Tekieli wicedyrektorem Polskiego Radia 24 został 24 maja ub.r. Jest felietonistą "Gazety Polskiej". W przeszłości był m.in. redaktorem naczelnym "Brulionu", dyrektorem programowym Radia Józef i wicenaczelnym tygodnika "Ozon".
Tekieli zająłby miejsce Rafała Porzezińskiego, który odejdzie ze stanowiska dyrektora Jedynki, ale zachowa audycję w rozgłośni.

(KOZ, 23.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 24, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radiowa Jedynka bez redakcji audycji dziecięcych i młodzieżowych

W strukturze Programu I Polskiego Radia nie będzie już redakcji audycji dziecięcych i młodzieżowych. Jacek Raginis-Królikiewicz i Dominika Jenc stracili stanowiska szefów redakcji audycji dziecięcych i młodzieżowych w Jedynce.

Jacek Raginis-Królikiewicz od końca sierpnia 2016 roku był kierownikiem redakcji, a Dominika Jenc była jego zastępcą. Z naszych informacji wynika, że oboje zostają w zespole Jedynki.
Dominika Jenc była również szefową internetowo-cyfrowego Radia Dzieciom. Obecnie stacją kieruje Daria Druzgała, a sekretarzem redakcji jest Klaudia Borowa.

Raginis-Królikiewicz jest producentem, scenarzystą, reżyserem programów i seriali telewizyjnych. W 2016 roku przez kilka miesięcy był wicedyrektorem Jedynki. Jenc wcześniej pracowała w redakcji audycji ”Cztery pory roku” Programu I.

(KOZ, 24.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo